Jump to content
FAS Goran
Punto Abarth

Fiat Punto - razlika u nivoima opreme

Recommended Posts

imam kao plisana,plavi enterijer sa zutim tackama,veruj mi da mozes da oboris cenu,povedi majstora bas za fiat i nek ponese kompjuter,samo ti njemu baci u oci pare da vidis kako ce da da,taman jos tih 150 evra za reg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

HLX ipak ima plisana sedista...Sto znaci da je na ovom puntu menjan enterijer,definitivno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzmi VIN broj, pa se da pogledati u EPER-u koja je boja enterijera fabricki. Da ne nagadjamo :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslao sam mail,videcemo sta ce biti,njihova deviza je da izlaze u susret svakom,da li ce tako biti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam HLX...isto izgleda kao ovaj..sem što imam plišana sedišta i nemam znak na gepeku...2001 god...

Takođe imam elektonski podesive retrovizore..i čini mi se da i ovaj ima..

ručica od menjača je ista kao kod mene....

nadam se da sam pomogao...thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Cookman:

Jesi,hvala ti. Evi i VIN broja,pa ako neko bude ljubazan da mi proveri,jer ja ne znam/nemam predstavu:

ZFA18800005197424

P.S.

Proverio sam nekako,pise Blue Fabric za enterijer...Ne znam kako se plis u engleskom jeziku pise,ostalo je sve u redu

Edited by Skajnet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je jun 2002, a ne 2003 kako ga oni prodaju. Po EPER-u je HLX i to mi deluje da je taj enterijer. Mada ima ljudi na forumu koji to bolje znaju.

Untitled.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je jun 2002, a ne 2003 kako ga oni prodaju. Po EPER-u je HLX i to mi deluje da je taj enterijer. Mada ima ljudi na forumu koji to bolje znaju.

To je prilicno zamrsena situacija,ukratko momci koji prodaju auto cine uslugu ovom coveku :

b46.jpg

http://www.polovniautomobili.com/oglas1746421/fiat_punto_12_16v_hlx/

Isti auto,ali po njegovoj prici nije isao na auto pijac sa njim,pa su momci resili da mu ucine uslugu,i da ga prodaju na svom placu,misleci da ce tako brze prodati.Oni su napisali 2003,jer je "auto kraj 2002",znate vec pricu prodavaca.

Inace,ja pregovaram sa covekom ciji je auto zapravo...Dosta od te price moze da se upotrebi,jedino sto sa cenom ima nesuglasica,a ako ne priblizim stav sto se tice cene,onda mi i ne vredi da polazim da pogledam auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozim Fiat Punto 1.2 8v, 2001, 2/3 vrata, branici i retrovizori su u boji auta (tamno siva met.), a tabla je komplet u crnoj boji (bez svetlijih detalja). Od opreme ima klimu, 4x air bag, abs, el. podizace, volan i sediste podesivi po visini, bord komp, servo, 6 fabrickih zvucnika, enterijer u sivoj boji (528 grey fabric)... E sad, ima li taj auto neku oznaku? Neko kaze to je "Go!", neko kaze "Active", a ja nisam ni obracao paznju na to nego mi sada nesto ne da mira pa ajd' ipak da pitam. :)

P.S. Trenutno nemam vremena da slikam i predstavim svoj auto na forumu, ali bice valjda ovih dana.

Svako dobro :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc sam gledao ePER, ali mi nista nije pisalo za oznaku. (ovo DX sam ja naknadno stiklirao)

punto1.jpg

Malopre sam gledao Eper DVD ver.60, i pokaze mi dva automobila sa identicnim podacima. Vidim da pise SX, da li je to oznaka za levi volan ili za opremu?

punto2.jpg

Moze pomoc? :wallbash:

Edited by majstormica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo,pre dva dana sam kupio punta mk1 1.2 8v 73ks 1998 godiste oprema s pa me interesuje koje lampice na instrument tabli treba da svetle kad dam kontakt,sada svetle za akumulator,ulje i rucnu kocnicu da litreba jos neka da svetli,da napomenem da nema abs i servo..

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam siguran,ali mislim da treba i chek lampu da upali,ona je u vidu dizne zute ili crvene kod njega ne mogu tacno da se setim,ali recice ti bolje neko ko ima takav model!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na brzom odgovoru,imam jos jedno pitanje kad ukljucim sva 4 zmigavca pocne da mi tinja lampa na dugmetu valjda za zadnji grejac stakla koja inace ne svetli uopste sta bi to moglo da bude?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam Punta mk2a, 1.2 16V, kraj 2002. godine, zanima me da li je moguće da ima 6 air bagova? Na volanu piše air bag, kod suvozača takođe, na prednjim A stubovima to piše, kao i na sedištima sa strane? Po eperu je fabrički imao ELX opremu i automatski menjač, iako je sada manuelni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj drugar iz zgrade je imao na puntu 6 airbag-ova,ne secam se koju je opremu imao. Racunaj da ko je kupovao novog punta iz salona mogao je da doda jos nesto od opreme sto je hteo i da to doplati naravno tako da imas raznih varijanti. Menjac je mozda riknuo pa su naknadno turili manuelni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa za menjač se to i nadam, bolje mi da je uvezen sa pokvarenim automatskim menjačem, pa da je ugrađen manuelni, nego da je uvezen zato što je lupan :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam upucen nije im se nesto proslavio taj automatski menjac pa je neko stavio manuelni koji je bolji,dugotrajniji i jeftiniji za odrzavanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li u Punto Sporting 1.2 16v moze da bude bez klime? Nasao sam jedan pristojan za pristojne pare...ima sve od opreme ali nema klimu..meni to i nije bitno nesto preterano..ali svi imaju sto sam video na oglasima pa me interesuje da li je to moguce? :)

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...