Jump to content
FAS Goran
hansf

Fiat Grande Punto - saveti, iskustva pre kupovine

Recommended Posts

Verujem ti, samo koja je razlika u tome da li je kod menjaca ili u kaseti, da li je do godista, da li jedan od njih ima vise opcija ili sta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je neko išao da gleda ovog Grandea?

Kontaktirao sam vlasnika, kaže da je drugi vlasnik u Srbiji i da je stvarna kilometraža.

Kaže da se može proveriti u bilo kojem ovlašćenom servisu, a ima neki kod njega u komšiluku na Zvezdari koji je za Fiat, Lancia i Alfa vozila pa se može tamo odraditi dijagnostika i provera. Nije rađen veliki servis, a uskoro treba da se radi mali servis.

Nema zimske gume, jer se navodno zimi ne vozi.

Cena je podložna minimalnoj korekciji.

E sad, ne dolazi mi se iz SU da bi samo gledao ovaj auto, a voleo bih da čujem Vaše mišljenje kako Vam izgleda.

Možda ako je nekome u komšiluku da ga pogleda i da prenese utiske.

 

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6292281/fiat-grande-punto-multijet-13-evo

 

GP_Evo.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm? 2010 i 100 000Km a vec akumulator menjao. 

Ili nije imao srece sa njim (akumulatorom) ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i ja sam menjao akumulator na nepunih 30k,puklo strujno kolo na akumulatoru ništa čudno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene je u kaseti, nikad nisam video taj kod menjaca.

 

I kod mene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolege ajde pomoc.
Drugar se interesuje za GP. Konkretno za 90ks, 6b, i da je 5v.
Video je ovaj primerak pa ajde vi pogledajte i kazite sta mislite.

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/5581437/fiat-grande-punto-13mjt-6brz-kredit
 
cxcv1412.jpg  cxcv1413.jpg
 
cxcv1414.jpg  cxcv1415.jpg  cxcv1416.jpg
 
cxcv1417.jpg  cxcv1418.jpg  cxcv1419.jpg
 
cxcv1420.jpg  cxcv1421.jpg  cxcv1422.jpg
 
cxcv1423.jpg  cxcv1424.jpg  cxcv1425.jpg

Pucajteeeee :)
I ako imate neki da predlozite do nekih 4000e, preporucite ga ;)
Hvala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako sa telefona gledano, ovaj je po meni zbog ovih dodataka na branicima, ovaj spojler, ovi plavi delovi oko KM sata, cista gedora. Samo fabrika po meni, ili sam eventualno dodavanje fabrickih pragova, kacketa i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa spolja i nije tolika gedora, koliko unutra, Mislim na papucice i ovo oko km sata i srednja konzola. Ovako mi ok deluje na oko...

Za 4000 i to godiste mislim da je ok cena?

Realno da li za 4000 moze da se nadje kulturan GP 1.3mjet ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni jedino kačket bode oči....jes i ovo plavo unutra bzvz

Edited by matdjo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako po slikama izgleda uredno, cena je niska tako da bi se jos moglo uloziti u taj auto da se dovede u tehnicki korektno stanje.

Bune me ti preagresivni spojleri i nakicena unutrasnjost sto jasno pokazuje da ga je vozio neki klinac. koliko se je izivljavao na njemu to je pitanje i kao takav moze lako da bude bure bez dna. U svakom slucaju neka ga pre bilo cega pregleda netko tko zna sta treba gledati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto šta ti je proklet čovek... Ovaj mi bio pre 20-ak dana za zamenu za Megana. Ja mu rekoh da ću da mu računam GP oko 3500-3600, a on se još uvredi i kaže da nema šanse ispod 4000 da ga da. A gle sada... ;)

 

Više je prešao, zadnje kvake ga zaebavaju, farbao je dugmiće za memorije na radiju, i ako se dobro sećam ima i neku ogrebotinu od ključa po strani.

Nisam ga mnogo zagledao i probao jer nije bilo šanse za neki dogovor, ali ok je radio na prvi pogled.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totti, jel on dolazio kod tebe za neku B klasu?

On je prodao nekom ovaj gp, uzeo kes, dao ga ispod cene (navodno) jer mu je neko na nekom placu ubio dosta cenu i nije hteo da ga tom nekom i zato ga prodao, kaze od mana ima jedan grejac ne radi, ulubljenje bese desnog praga i ima negde izgrebano kljucem ;) a inace kao reko je da je zadnja cena 3550 e :) i kaze da je aku nov kao i gume ;) a nije spominjao da su ofarbani dugmici i auto je uvezen pre 3 god iz Italije i da je ovde odrzavan u nekom ovlascenom servisu...

Edited by Buca_Tipo

Share this post


Link to post
Share on other sites

jer mu je neko na nekom placu ubio dosta cenu

 

Hoće to Totti da radi, ja lično video :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad za GP nudi 3500-3600 za stilo posteno preko 2500 je premija :D

Hvala totti, video sam posle da je za Megana dolazio ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...