Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Pravilnik o postupanju policijskih službenika

Recommended Posts

Ma nije to bilo nista, namirisali lovu, hteli malo da te iscimaju, misle sad ces ti onu pricu kao daj da sredimo to nekako i izvadis crvenu (dal nasu ili onu evropsku) i da odu ljudi da pojedu i popiju nesto.

Al eto, nije im se dalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto vidis nikad u zivotu mi nije palo na pamet da im dam pare ... :D jednom sam napravio prekrsaj, pozvali su saobracajce i rekao sam mu da dokaze da sam uradio to sto sam uradio i on nije mogao, ali mu je ovaj poverovao, a cekao je ko dzukela poslednja da izvadim pare i da mu dam, ali kad vec moram da platim, platicu drzavi, na kraju sam dobio samo kaznu za svetla jer su saobracajci bili malo normalniji od ovih prvih koji su me stigli, da je pisao to sto je ovaj rekao ostao bi bez dozvole na duze vreme, ne znam koliko se kazne za preticanje 3 auta preko pune, ali kostalo bi mnogo i para i vremena bez dozvole... pa kad je bal nek je bal ... platicu drzavi ali njima ne dam ... jer nemaju priznanicu da mi daju!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro sam im dao hiljadarku uhvatili me da pricam telefonom oko Cacka. Nije mi zao, bio sam kriv. Inace pre toga sam kaznu platio negde 2004-2005.

I stvarno, kad sam kriv, bude mi bedak, al nije mi zao, platim sto manje mogu i teram dalje, al kad nisam kriv..... UJEDAM!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm da! Zvao sam jednom pandura samnom na rostilj, zaustavio me pre Boleca iz pravca sd-a, ja mu kazem aj idemo u bolec na rostilj, a pn nece. Ja reko aj idemo kod Race na beli mrs, kaze on meni mali evo dokumenta, aj vozi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj brate, samo bi ti to falilo da si im rekao, video bi kako bi prosao...Ne cackaj mecku kada ti nije potreba, opet kazem, da su hteli, mogli su da zovu saobrajajce :rolleyes: a saobrajajci bi ti nasli nesto, to je sto posto...Dobro si prosao :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma stvarno, zaustavili da uzmu pare, ja ne dam, a oni u fazonu pa kako cemo da resimo sad ovo.

Kazem ja njima, ja pare ne dam, mozete samnom na rostilj dole u bolec, kaze aj mali ne zezaj. Kazem ja ne mora na rostilj, ajmo kod Race (poznata kafana u Bolecu) na beli mrs, a onaj meni gura dokumenta i kaze ajd mali ali pazi iduci put :D :D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se jednom kladio u jagnje sa žandarom iz Sombora. Napisao on meni prijavu, i posle kad smo ga sreli seli na kafu u Bezdan da raspravimo slučaj. Ode lik do Sombora donese neku knjigu vezanu za tahografe. Ja mu nađem sličan slučaj mojem i da

dokažem da nije u pravu, on zgrabi bukvar i ode po drugi i od tad ga nikad više nismo videli. Kasnije me oslobodili ali bilo natezanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma najbolje sa njima nemati posla...ali ako naletis na njih...onda prvo probas na finjaka, ako nece tako, e onda oteras sve u pm pa sta bude, ja tako radim...ebiga, pa onda na sve strane jurim da nadjem negde nekoga da resim to ako moze, e bas ako ne moze, onda platim kaznu posle godinu dana :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nemam koga da zovem telefonom, niti mi to treba, a pored svih ostalih zivotnih troskova nemam ni sredstva da placam kazne ... tako da se trudim da ne pravim prekrsaje, da ne pravim sebi probleme, a kad se desi da pisu kaznu, ja se pravim kao da se nije desilo, zguzvam to i bacim, nervozan sam pola sata i mislim o tome, ali kasnije zaboravim i ne interesuje me :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ali kad tad mora da se plati...I ja se trudim da ne pravim preksrsaje a desi se...Sta da se radi. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro...A sta cemo sa registracijama...kazu da ne mogu da se registruju kola ko ima ne placenih kazni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doduse, kod mene u okruzenju nije bilo slucajeva, ali sta znam...ja vec poceo da razmisljam, krajem marta mi istice reg...pa bi mi samo to falilo da me vrate, pa da moram da placam i kazne :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To si u pravu...Ja mislim da je pretprosle godine to trajalo nedelju, dve i da su ukinuli, jer kao sto ti kazes, 90 posto ljudi je pod kaznama...pa je opao broj reg. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ko na ovu krizu i kazne da placa ... odakle bre prijatelju, nemoj da me zezas u kasne sate, necu moci da spavam veceras :harhar: i kad se setim da treba da radim jedno 20 dana da bi registrovao auto, dodje mi da ubijem 2 ministra i 3 savetnika ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj sa ubijanjem, ides na robiju, posle zaista nema ko da radi i da zaradi za reg :D Ne znam, daj boze da to ne funkcionise, jer kazem ti, i mene ceka reg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ministri imaju pametnija posla nego da citaju forum, tj nemaju vremena od putovanja i baskarenja po svetu. Mozda nam Dinkic dodje na forum da predstavi svoj 500L, cuo sam da je on kupio sebi jedan primerak, pa procita sve ovo, ali opet mozda me ne prijavi, nego kaze Mrkuti da jos malo smanje cenu registracije :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...