Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Cena je 3500 dinara sa montazom, servis radi tek od 3 septembra..na godisnjem smo odmoru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možeš li da napraviš ovo:

aus.jpg

Komplet sa obe flanšne, na sredini je pletenica, nije ucrtana.

Na dva mesta cev sploštena fabrički (to me ne zanima, ima mesta).

Fiat Stilo 1.9 mjet 16v

Poz.

Edited by kole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po uzorku da..Ovako odokativnom metodom ne. Znaci doneses staru cev sa sve flansnama, napravimo kalup i tada mozemo da je uradimo identicno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da je razlika u ceni između aspuha domaće proizvodnje i italijanskog skoro duplo veća, pa me interesuje u čemu je razlika ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam uzeo taj Italijanski, na licu mesta ces videti vizuelne razlike, da li je kvalitet losiji, ne znam, servis Ljuba garantuje za svoju proizvodnju.

Meni se vise svideo Imasaf, jer je vizuelno ubedljiviji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel taj domaći pravi servis Ljuba ? Jel isto ima sva tri lonca kao Italijanski pošto mi svi nude sa dva lonca bez onog srednjeg neobičnog oblika ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domaca proizvodnja je sa garancijom od dve godine kao i Imasaf. Da li je Imasaf kvalitetniji, jeste ali ne bas duplo od domace proizvodnje. Kada kupujete domace cena je niza jer su domaci proizvodi na losem glasu, ponekad sa razlogom ponekada ne. Kada placate imasaf, placate i kvalitet i brend...

@spaled

Imamo domacu verziju i sa dva i sa tri lonca..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još samo jedno pitanje i neću da gnjavim više, pošto nisam iz Beograda da li šaljete poštom i koja je cena domaćeg i Italijanskog bez ugradnje ? Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, verovatno ću naručiti domaći 6000 din nije za bacanje.

Edited by spaled

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena je 3500 dinara sa montazom, servis radi tek od 3 septembra..na godisnjem smo odmoru.

Interesuje me koliko vam je pletenica za Punto 1.9jtd sa ugradnjom i bez ugradnje?

pozdrav

A za punto 1.2 sporting, (automatik-ako je to bitno)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trenutno nemam katalog kod sebe pa ne znam gde tacno stoji, ukoliko stoji vodoravno na auspuhu tj izvan motornog dela cena je ista. Cene se razlikuju najcesce zbog obima posla. Ako je u predelu motora mnogo je komplikovanija i duza ugradnja, iz tog razloga cena creva je ista ali cena ugradnje je veca. Bez ugradnje sve ove cene creva su dosta nize...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li za novu cromu moze da se uradi neki ukrasni izduv umesto ovog fabrickog?

mislio sam nesto tipa sa nove brave, varijanta sa dva izduva?

unapred hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,koliko kosta zadnji lonac za Stila 1.6 sa ugradnjom kod vas i koliko unapred treba da se zakazemo? (i da li je jos uvek aktuelan neki popust za clanove flcs :-)

Edited by acikota

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena lonca je 5000 dinara sa garancijom od 2 godine. U cenu je uracunata i montaza na auto.. Sto se tice popusta, aktuelan je jos uvek i bice aktuelen sve dok budemo ucestvovali na ovom forumu, a nemamo nameru ni da ga napustamo.

 

Popust ostvaruju iskljucivo clanovi koji imaju clanske karte FLCS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo, menjao bih zadnji lonac i srednji, stavio bih zadnji neki sportski ne mora fabricki. Da li je ovo moguce uraditi da se naprave dva izduva?

Treba cevi dovesti do one strane i izbusiti rupe za izduve? Evo dole slike u photoshop kako bi ti izgledalo. I kolika bi cena bila otprilike?

 

Untitled.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li moze da se uradi iskljucivo zavisi od toga da li postoji prostor kuda cevi mogu proci ispod sasije Za ovakve stvari dogovor i razgovor o ceni iskljucivo u servisu posle pregleda automobila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...