Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

evo neka slicica za pocetak, mozda je nekima vec i poznat autic...uglavnom to je to!!! sa par detalja ulepsan da ne bude bas klasican, imam nekih problemcica koje cu nadam se da otklonim!!! e eto :unworthy:

fw6Jr.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bogami nije bas malo detalja radilo se, lepo lepo farbo si ga komplet?

prednji branik je kompletno u boji, a inace farbao sam levu stranu posto sam imao cesanje neko, ovo ostalo ne!

Cini mi se da parkiramo ponekada automobile blizu ako si u 64om... :)

Extra uzgleda auto... :)

da da u 64-om....pa komsija mislim da znam koji je tvoj punto....

evo jos nekih slicica...

1nCe19.jpg

1nCgwi.jpg

1nCs_0.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa komsija veliki pozdrav... ;)

Ali zadnji kraj mi je najbolji kod tebe sa ovim branikom i štopaljkama...

Mogao bi da napišeš malo više detalja tipa koji je motor, km, oprema i ostalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se dobro secam, ti si ga bese uvezao tako sredjenog iz italije, pa si imao problem sa onom plastikom na zadnjem braniku... ?

Inace, osim stopaljki, ostatak mi se svidja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skroz lep puntic, ove zadnja stopaljke mi se inace ne svidjau ali kod tebe n puntu bas stoje dobro... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

2001 god.je,da uvezen je iz italije i falila mi je ona mrezica na zadnjem braniku koju nisam mogao nigde da nadjem, i na kraju sam rucno napravio obe te mrezice.Kad je uvezen tad je presao 115000, sad je na satu 140000. od opreme nista posebno, el prozori, nema abs,ima klimu,fabricki cd mp3...

sto se tice stopaljki iskren da budem i meni su ruzne i deluju jeftino, ali kod mene se nekako uklopilo sa bojom tako da se meni svidja kako to sve deluje...vidjao sam takve stopaljke na punticima koji nisu sivi i delovalo mi je ruzno. i da je moj neke druge boje sigurno bi ih skinuo!

sto se tice motora ja tvrdim da je JTD jedan od najboljih motora koji postoje! da kucnem u drvo nikad nikakav problem sa motorom nisam imao...trosi relativno malo, ulje uopste ne trosi, ne razlikuje da li ides uzbrdo ili nizbrdo, vuce skoro isto :thumbup: ,tako da sam motorom najvise zadovoljan!!!

sto se tice vesanja, nazad su crvene opruge, za napred nisam bas siguran koje su, i lezi na gasnim amortima!!! tako da mu udobnost nije najjaca strana :thumbdown:, ali zato u krivini pun gas a on miran ko beba :thumbup:...

ono sto me muci u zadnje vreme je trsenje volana, pomalo i vuce, kada krecem oseca se luft najverovatnije u poluosovini i treba ovih dana sve to da pregledam....za sve to najzasluzniji su nasi putevi od kojih mi dodje da placem kad vidim rupu na sred puta u preniku metar i dubine pola metra :crybaby: koju ne daj boze da iko od nas potrefi!!!

ne znam sta da jos dodam, ako se setim necega napisacu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je kul, samo spali ove ringispil stopaljke i stavi normalne, moj savet, s punta mk2b, crveni s belim migavcima ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
i ako vec lozis vatru baci i ove M3 shpigle

Sta znam... iako sam protiv m3 retrovizora na bilo cemu osim m3-ke, nekako mu lepo stoje, uklopile se :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo stoji i ovaj model, i velicina, jedino je ovaj nosac malo "nabubreo" :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ja znam, ni ja nisam pristalica ovih stopki, ali kao sto i sam Banjo rece nekako se uklopile sa bojom auta pa mi i ne strce mnogo. A retrovizori, pretpostavljam da mora neki glomazniji adapter da bi se nakacili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi koliko zelis da se iscimas, ako odes kod Janka (Symbian), moze da ti sredi da stoje kao fabricki, ali to kosta i treba vremena... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep autic, vidjao sam ga vec na jednom drugom forumu. :) Zamerke su sto nema abs, ne svidjaju mi se stopke i jel se meni cini ili ova tablica napred stoji malo ukrivo? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

heheh....jbg najbolje da sad sve skinem da bude stock :unworthy: otkud znam nemam nameru da skidam stopke, mada svakako bih mogao da probam da stavim od mk2b da vidim kako bi to delovalo... a sto se tice spigli i ja ne volim da ih gledam na skoro svakom automobilu,ali i za njih je ista prica kao i za stopke, jednostavno su se uklopile!!!

I da tablica je kriva :wallbash:, iz razloga sto kad sam ga uzeo i registrovao nisam ni minut mogao da cekam da postavim tablice, i odmah sam navalio,i onda je rezultat kriva tablica jbg :thumbup:

A nznm da li ste primetili da nemam na vratima bravu za kljuc, pa me zanima da li je kod nekoga takodje takav slucaj jer ni kod koga nisam primetio to....???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sredio sam felne konacno i mnooogo sam srecniji!!! :thumbsup: Ne samo radi estetike nego felne su bile uzrocnici tresenja volana i vucenja u stranu. Sad je sve extra!!!

Jedno vreme sam vozio na alternativnim tockovima dok se moji ne srede i to je izgledalo ovako....

z8NF0.jpg

Auto mi nije izgledao kao ranije, pogotovo bez zadnjih distancera sa zadnje strane nije delovao onako mocno. U principu sam tek sad video koliko jedan distancer od 20mm moze da znaci i u mom slucaju menja vizuelni utisak na bolje!

Nemam neke slike jer mi je auto strasno prljav tako da nisam slikao nista posebno evo samo neka slicica kako to sad izgleda...

zbhO0.jpg

zbzg0.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam uhvatio priliku da napravim koju fotografiju...pa evo!!!

5ePqS.jpg Jjwrr.jpg

5ffSr.jpg 5fpR0.jpg

uV8z0.jpg uVb39.jpg 5fMii.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...