Jump to content
FAS Goran
Srdjan

Pomoć pri kupovini Lancia Lybra

Recommended Posts

Moja Lybreta  danas izasla i vec dobila novog vlasnika.
Juce sam gledao sa drugarom neke limuzine po NS i sve su to lesine  a on nije hteo moju karavanku medjutim kad je danas video u kakvom je stanju zaboravio je limuzinu. :laughing:

 

cxcv3600.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozdrav svima,

Ćaletu je iskočila neka kombinacija, za dug, i u pitanju je Libra 2.0 benzin.

Pošto ja nemam blage o italijanskim automobilima, molio bih članove za pomoć.

Sve što mi možete reći o njoj.

Motor, kvalitet, potrošnja, servis, ugradnja plina...

Pročačkao sam malo po forumu, ali uglavnom sam naišao na dizele.

Hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni jaka cena za auto kom istice reg za par dana, i za benzinca.

Pohvalio se potrosnjom od 6.7l, na 2xxkm sa prosecnom brzinom od preko 70kmh. Pa takve voznje jtd trosi 4-4.5l.

Unutrasnjost mi ne deluje bas za 120000km.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

Pratim forum vec nekoliko godina, dosta korisnih stvari sam procitao i samo mogu da Vam pošaljem reči pohvale. J

Elem, otvorila mi se je finansijska mogućnost za kupovinu vozila. U Lybru sam se zaljubio tačno 2006e godine kada je komšija iz kraja kupio primerak tamno sive boje sa intesa paketom. Svakog dana sam prolazio pored nje i planirao dan kada cu postati vlasnik jedne takve lepotice.

Pratim redovno oglase poslednjih 6-7 meseci i ovo je druga lybra, za to vreme, na koju sam se vratio nekoliko puta da je pogledam.

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6606540/lancia-lybra-18

 

New_Picture.jpg

 

Pa me interesuje mišljenje iskusnijih članova da li ova lybra vredi tih para.

 

Prva lybra koja mi je zapala za oko je bila na oglasima pre nekih dva meseca. Tamno bordo boje sa krem enterijerom u (po meni) fabričkom stanju, 1.9 JTD, iz Novog Sada, tražio je 4000e za nju. Medjutim, oglas je nestao, tako da je verovatno prodata. Mozda je zapazio bio neko tada. :)

Pošto sam perfekcionista, na automobilu mora da bude sve cakum pakum, bez ogrebotina i neispravnih prekidaca. Drugacije ne bih ni uzimao u obzir.

Inače budžet mi je oko 4500e, pa tako paralelno sa lybrom gledam i neku Mazdu 3 ili eventualno nekog fokusa. Ali lybra mi je favorit što zbog dugogodišnje želje za posedovanjem jedne, što zbog toga kako ste je nahvalili u ovoj temi. :)

Edited by Woodoo
print screen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni je ova libra odlicna! Samo bih ja gledao dizela pre, imas dobar budzet i mozes dobrog dizela da nadjes verovatno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepa Lybra jedino sto bih i ja takodje u tom autu vise gledao dizelasa.

Jednostavno to je moj pogled na taj auto i mozda je pogresan.

Pitanje je kad je ugradjen plin u ovu Lybru i da lije dosao  auto sa plinom ili je ugradjen u Srbiji jer ako je dosao sa plinom onda ce biti malo teze da je to prava kilometraza.

A verujem da je dosao jer sam vlasnik kaze da je promenjena boca sto se mora uciniti kad dodje auto iz uvoza da bi se mogao uraditi atest.

Ovako stvarno dobro izgleda  ali i ja sam nedavno prodao jednu karavanku koja je bila isto godiste i imala 198k km i nije zaostajala uopste za ovom po sacuvanosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je cudan ovaj paket sa alkantarom a bez mf volana, inace izgleda odlicno. I sto rece MS, za taj budzet ja bih iskljucivo tragao za intensom jtd. Imao ih je clan Sreten 2 kom, i mislim da je obe prodao za tako neku cenu, a bile su bas dobre. Moze neko da izbunari teme pa da linkuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Planiram da fiestu zamenim lancijom lybrom nasao sam ovu dopada m ise tekst iz oglasa ali miipak znaci vise vase misljenje i zapazanje.... evo linka

 

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6710352/lancia-lybra-16

 

New_Picture.jpg

 

naravno vlasnik tvrdi da je to sve tacn ozanima me vase zapazanje koliko toliko danas idem da ga pogledam , ujedno na sta da obratim paznju?

Edited by Woodoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda grešim ali mislim da je cena malo jača za 1.6 benzinca.

Ovako deluje pristojno skroz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda grešim ali mislim da je cena malo jača za 1.6 benzinca.

Ovako deluje pristojno skroz.

 

 

Zato sto deluje pristojno, zato i jeste takva cena, dobar auto je uvek morao da se plati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je njegovih 2200e ok ? Na sta da obratim paznju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

saljem utiske , nadam se da cu je lepo pogledati ceo dan citam o njoj jedva cekam da sednem i provozam jeeeee.... :D prvi je primerak lancije nadam se da ce biti pravi i pun pogodak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razocaran! Auto sleteo sa puta,zadnji levi kraj secen,katalizator samo sto ne otpadne.... dosta limariskih ostecenja....

Odem jos jednu 1.8 plin,sednem da ga upalim kad vlasnik cekaj ne ti jacu ima fora....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razocaran! Auto sleteo sa puta,zadnji levi kraj secen,katalizator samo sto ne otpadne.... dosta limariskih ostecenja....

Odem jos jednu 1.8 plin,sednem da ga upalim kad vlasnik cekaj ne ti jacu ima fora....

Svasta! Na slikama ima samo ova dva ulubljenja...

Prodaj Forda i dodji, imam Lybru za tebe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasnim sa komentarom, a bas sam hteo da napisem: "daj boze da gresim, ali mislim da ces se razocarati"

Strokav je za sve pare, kilometraza "kako da ne", a slike su tipa "ovaj oglas preskacem zato sto je vlasnik idiot". Bitno da je cenu znao da udene!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vlasnik je top gotivan smeker sleteo sa puta .... haos znaci vredi 1250e i da ulozis jos 1750e....
Marko- koji model koje su pare u pitanju

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6664389/lancia-lybra-18

 

Clip.jpg

 

ova je extra lepa i ravna spolja ali se na "foru pali" i mora mal oda odstoji kad se upali... mislim nije nema tu neki kvar :D vrlo rado mi je ponudio za 1900e

Edited by Woodoo
opet nisi okacio print screen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacni utisak je Lybra cista desetka.i bas je zelim u garazi... ako ima neka dobra sa foruma rado bi da pregovaram....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...