Jump to content
FAS Goran
Srdjan

Pomoć pri kupovini Lancia Lybra

Recommended Posts

To je verovatno onda nešta sastavljano od dve tri pa napravljena jedna, 50 i kusur hiljada registracija


U čemu se razlikuju table

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jel si ga pitao posto je u top stanju, gde mu ne farba sa branika, lajsna, tockic radija, farovi? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pre TRI godine prodao Lybru LIMUZINU 2002. 2.4 za iste pare Jedina razlika od ove je bila ta što su sedišta bila od velura, a ne prirodna koža.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marko, nije to u pitanju, već suvozačev airbag, sjajni pristenovi su išli u jače opreme.

 

Bane, interesantno kako si sad ekspert za Lybre, a kad smo vršili kupovinu tvoje Lybre na svako pitanje si samo slegao ramenima. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam ni zagledao oko tih detalja na slikama, nešta me privukla ona koža koja je na slici makar meni deluje uredno. E sad brisači, točkić na radiju, instrument tabla nisam ni zapazio a nekako kola mi i ne leže da detaljišem prilikom kupovine, ali zato kamion koji mi je uža specijalnost video bi svaki detalj koji je vidljiv jbg :) volim da čujem od ljudi mišljenje.

Nisam se organizovao u januaru da kupim Lybru od Sretena jbg kola bila na svom mestu ali ko pre devojci devojka njegova :) 

Da se u oglasima nudi koji kakav lom i šrot da tako kažem pod plaštom TOP, VRH, Super itd itd a u stvari u pitanju izakana kola i to dobro. Al jbg ne može za male pare sve da bude top, super itd


Pa gledano po opremi mislim da bi ova varijanta trebala da bude neka jača oprema ove felne, koža, navigacija e sad nisam poznavalac da to tvrdim 100% nekako su mi kod Lybri to izmešali odnos sedišta-felne-navigacija sve je nekako iz ukrštano

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Sreten91

 

Na mojoj Libri je sve bilo na svom mestu (točkići, tabla, AirBag-ovi, stakla u istoj godini, koža na sedištima, ....).

Inače, hvala na komplimentu, uvek sam i bio ekspert za Lancia modele (malo više za Libre i Y-ke, ne menjam kuću već 11 godina).

A slegao sam ramenima zato što nisam baš 100% odlučio da prodam auto (na kraju sam ostao bez i jednog automobila) ti si mene jurio da ti prodam Libru pa nisam imao potrebe da, k'o ciga, hvalim svojih 116 konja. Čak sam nudio i povraćaj sredstava ako se predomisliš. Sve je bilo očigledno - k'o u izlogu.

 

Nego, što je prodade onako, baš, brzo?

Edited by BaneJ

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Aluminijumski" prstenovi pa I same lajsne su pocele tek da se montiraju za modele 2005.

Inace prstenovi  prate boju I dezen lajsni.

Edited by bglion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja ništa rekao za Lybru, Lybra je kompletna bila na mestu.

 

Uspeo sam da sredim da i ovog leta odem za USA pa sam je morao žrtvovati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa srećno i ako ti se pruži prilika, doteraj jednu ...

 

Lancia_Thema_1.jpg 

 

Lancia_Thema_3.jpg  Lancia_Thema_4.jpg

 

... al' za 3000 USD.

Nemoj da zaboraviš da je odjaviš!

 

@ siera

 

Felne i sedišta od glatke kože su sa Emblema paketa opreme, ostalo je manje - više standardna oprema za sve Libre 2.4, samo što je ovde nešto izmešano pa preporučujem da pogledaš neku drugu ili spuštaj cenu dokle ti odgovara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nisam ni zvao ali vidim da je danas promenjeno i skinuto 100€ sad gledam dalje šta ima u ponudi, vidim već skoro 2 meseca u Šapcu jedna Intensa siva i druga je teget sa alcaantra sedištima one su oko 100€ razlike, nije neka ponuda dizela

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, bice nesto. :)

Siera, ta siva u Sapcu je samo pakovana Intensa. Po kvakama, lajsnama po krovu, lajsne u unutrasnjosti oko radia i menjaca vidi se da je obicna, samo naknadno pakovane sitnice od Intense.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da je nalickana opet greška, ima neka na oglasima iz SU siva ali bi rekao da je ne realno skupa čini mi se preko 4000 €

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marko, nije to u pitanju, već suvozačev airbag, sjajni pristenovi su išli u jače opreme.

 

Bane, interesantno kako si sad ekspert za Lybre, a kad smo vršili kupovinu tvoje Lybre na svako pitanje si samo slegao ramenima. :)

Drugar moj je kupio Y od baneta. Ja sam išao sa njim u kupovinu. Mogu da potvrdim da je ekspert za Lancie, veoma korektan ali malo čudan kao prodavac.

Takav je bio moj utisak. I preporucio bi svakom da kupi auto od njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sierra, to je mozda i realna cena ako su mu odradjeni skoro i veliki i mali servis, ako ima 2 seta guma koje mogu da izguraju bar po 2 sezone, ako nema dodatnih ulaganja U trap, kocnice, estetiku.... Znas ono kad napisu "sedi i vozi" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Forumaši da li je poznata Lybra sinoć se pojavi na oglasima, već sam bio očaju :)

 

cxcv500.jpg


Počeo sam bio da zagledam neke Lagune :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volan presvucen 100000% (vidi se po mestima gde su bili savovi), pedala kvacila nema gumu, a toliko dugo vozi bez nje da je ulizao metal kao koza so. Nije slikao vozacevo sediste ko zna kakav je rub, Sve ovo sto sam napisao ukazuje na veliku kilometrazu, sto kod ovog motora ne mora nista da znaci ako je adekvatno odrzavan. Ostalo, koliko vidim izgleda odlicno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je to toliko izlizano onda može biti i iz taxi-ja, predjeni km za motor znam da nisu problem ali u problemu je verovatno transmisija zajedno sa zamajcem  vešanjem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok ako je menjano i ako je vlasnik savestan prema kolima, bojim se da nema mnogo takvih ljudi, ajte ljudi dajte neki predlog ima neka i u Šapcu teget+krem alcaantra ona je od nove godine u oglasima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Migavci na svima slikama stalno rade, verovatno ima i neki problem sa tim. Gume rekao bi loše. Prešla toliko, al' samo u rikverc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...