Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

Postovani,

 

Otkazo mi je senzor za ABS na prednjem desnom tocku.

Vozim FIAT GP 2008 1,2 Active.

Koliko bi kostala zamena istog, a koliko sam senzor?

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^  Zamena senzora sa dijagnostikom je 2000 din, sam senzor mora da se potrazi da bi se znala cena..i videti pre zamene naravno da li je do senzora pa ga onda naruciti

 

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani,

 

koliko se inace naplacuje detaljna provera auta,obzirom da vlasnik tvrdi da je zamenio svasta , :laughing:  a nema nijedan "dokaz" o tome. :guitar: Govorim o GP 1.3mjt,pogotovo za veliki servis za koji se vlasnik ne seca da li je radio,jer ne zna sta podrazumeva taj servis!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cela provera vozila je besplatna osim provere lanca. Nije moguce tacno utvrditi koliko je lanac presao ali mozemo reci da li je nedavno menjan. Provera lanca kosta 3000 rsd..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane, idem prvog na more pa bi pre toga zeleo da ocistim usisnu granu i usput da se proveri sve na zupcastom i pk kaisu, egr nema potrebe cistiti posto je ugasen i blokiran, u pitanju je stilo 1.9 jtd16v 140ks, znaci ona usisna bez klapnica. Veliki servis je uradjen kod vas pre 25000km ali bolje sve pred put da proverim. Koliko bi kostala ta operacija i da li moze da se zakaze tokom ovog meseca.

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao bre Kuvalja, maltretiraš čoveka za 1500km vožnje... :D Idi vozi kao da ti je auto ispravan :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto jeste ispravan, ali bolje pred put to da proverim i odradim, sve jedno sam planirao, pa bolje pre, opustenije cu da odem na odmor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se krece cena delova i ruku kad odu krstevi i solje na poluosovini za fiat stilo 1.9jtd 85kw 2003god

po strani oko 13000 dinara...ali prvo da se vidi da li je do njih...

Gorane, idem prvog na more pa bi pre toga zeleo da ocistim usisnu granu i usput da se proveri sve na zupcastom i pk kaisu, egr nema potrebe cistiti posto je ugasen i blokiran, u pitanju je stilo 1.9 jtd16v 140ks, znaci ona usisna bez klapnica. Veliki servis je uradjen kod vas pre 25000km ali bolje sve pred put da proverim. Koliko bi kostala ta operacija i da li moze da se zakaze tokom ovog meseca.

Pozdrav.

27.07 2015 ima slobodan termin pa dodjite da vidimo sta da radimo ..da li ima potrebe cistiti granu..potvrdite samo termin

 

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li treba da nazovem da potvrdim ili je dovoljno ovde. Inace odgovara mi termin.

Hvala vam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani Gorane. Bio sam pre neki dan kod vas u servisu, ocistio dizne, ocistio klapnu gasa, ocistio map senzor, servisirao klimu, zamenio presostat i termostat. Mogu reci da sam prezadovoljan uslugom, pravi profesionalci.

 

Tokom pregleda vozila ustanovili ste da bi u nekom narednom periodu trebala da se menja leva solja i da imam mali zazor u letvi volana, ali da nije nista strasno. U pitanju je Fiat Punto Sporting 1.2 16v 2003 godiste.

 

Zanima me koliko bi to kostalo da se uradi i koliko je pojedinacna cena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani Gorane. Bio sam pre neki dan kod vas u servisu, ocistio dizne, ocistio klapnu gasa, ocistio map senzor, servisirao klimu, zamenio presostat i termostat. Mogu reci da sam prezadovoljan uslugom, pravi profesionalci.

 

Tokom pregleda vozila ustanovili ste da bi u nekom narednom periodu trebala da se menja leva solja i da imam mali zazor u letvi volana, ali da nije nista strasno. U pitanju je Fiat Punto Sporting 1.2 16v 2003 godiste.

 

Zanima me koliko bi to kostalo da se uradi i koliko je pojedinacna cena?

cena zamene solje je oko 3000 din....cena letve sa zamenom oko 14000 din

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

interesuje me koliko je mali servis za stila jtd 2004?

Takodje koliko su zamene sijalica.

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane, bio sam juče kod vas, hvala na svemu, sve najbolje mogu da kažem o vašem servisu i vama lično.

 

Inače, zanima me još jedna stvar. Drugi put dosada mi javlja "Led error", što bi trebalo da je crkla neka ledica na kontrolnoj tabli. No, ja kod paljenja vidim da su sve lampice upaljene i da rade, te isto tako, one koje se ne upale (lampice za otvorena vrata) rade kad se napravi ono na što bi trebale upozoriti. Je li to standardna greška da javlja, a da sve radi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane, bio sam juče kod vas, hvala na svemu, sve najbolje mogu da kažem o vašem servisu i vama lično.

 

Inače, zanima me još jedna stvar. Drugi put dosada mi javlja "Led error", što bi trebalo da je crkla neka ledica na kontrolnoj tabli. No, ja kod paljenja vidim da su sve lampice upaljene i da rade, te isto tako, one koje se ne upale (lampice za otvorena vrata) rade kad se napravi ono na što bi trebale upozoriti. Je li to standardna greška da javlja, a da sve radi?

Moramo da pogledamo ..kad budete mogli dodjite...

Pozdrav,

interesuje me koliko je mali servis za stila jtd 2004?

Takodje koliko su zamene sijalica.

Hvala

Oko 8500 din je cena servisa ,zamena sijalice fara 500 din

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, planiram uskoro da kupujem kola, pa bih pogledao par Giulietta, interesuje me za koliko unapred treba da zakažem pregled kod vas, i da li je moguće sutra da dovedem kola. Takođe, imao sam nažalost loše iskustvo sa cenama delova, dizni i klipova konkretno, za jts motor na 156-ici, pa me zanima kakva je situacija po tom pitanju sa tbi motorima u odnosu na dizel, tj. neki odnos pouzdanosti motora i cene delova u slučaju kvara. Hvala, Damir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, hvala, nazvaću prodavca da vidim da li mu odgovara vreme. Ukoliko ne bude mogao u 7:45, da li je moguće to obaviti u kasnijim terminima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane, dolazim za koji dan na mali servis za Lybru i da se zameni desna viljuska jer je propustena zamena kada je radjen trap skoro a cula se i ona tada a sada naravno jos malo vise. Reci mi samo u vezi klime koliko kosta ciscenje i sta se tacno radi na tom servisu, da li ima neki nacin da se cisti iznutra ili se samo hemijskim sredstvima prska unutrasnjost (naravno ne racunajuci zamenu filtera koju obuhvata mali servis)? Pitam zato sto mi se oseca neko vreme kada se ukljuci klima kao ustajala vlaga.

Dosao bih na servis u ponedeljak 3. avgusta pa ne znam da li da zovem Natasu sada u ponedeljak da zakazem ili je dovoljno ovako?

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, hvala, nazvaću prodavca da vidim da li mu odgovara vreme. Ukoliko ne bude mogao u 7:45, da li je moguće to obaviti u kasnijim terminima

Naravno samo morate sacekati da neki auto izadje iz servisa.

Pozdrav Gorane, dolazim za koji dan na mali servis za Lybru i da se zameni desna viljuska jer je propustena zamena kada je radjen trap skoro a cula se i ona tada a sada naravno jos malo vise. Reci mi samo u vezi klime koliko kosta ciscenje i sta se tacno radi na tom servisu, da li ima neki nacin da se cisti iznutra ili se samo hemijskim sredstvima prska unutrasnjost (naravno ne racunajuci zamenu filtera koju obuhvata mali servis)? Pitam zato sto mi se oseca neko vreme kada se ukljuci klima kao ustajala vlaga.

Dosao bih na servis u ponedeljak 3. avgusta pa ne znam da li da zovem Natasu sada u ponedeljak da zakazem ili je dovoljno ovako?

Pozdrav

Morate pozvati na fiksni i zakazati servis....ciscenje klime radimo ozonom a ne hemijom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, hvala. Javljam se u ponedeljak da zakazem servis pa se vidimo sledece nedelje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...