Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

Imam ovako pakovanje, malo korozivnije al isto, i tu su moji drzali isto materijal za krpljenje guma. Jedna anegdota postoji kod mojih, cale krenuo u Focu da polaze za KV radnika (tad bilo aktuelno) nesto kao IV stepen sad, i busi mu se jedna guma on krpi, pa posle druga on krpi... I zakasnio na ispit, al jbg ipak dosao bez pomoci vulkanizera :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

koliko se inace dobija popust na delove, koliko na uslugu?

 

Članovi Fiat-Lancia Club Serbia sa važećom članskom karticom i ličnim identifikacionim dokumentom koji izdaje Republika Srbija (ili druga država koju Srbija priznaje), ostvaruju popust na usluge servisa od 20%, imaju pravo na besplatnu dijagnostiku, popust od 50% na pranje i testiranje donetih (već skinutih) benzinskih dizni, kao i povlašćeni tretman prilikom zakazivanja, odnosno imaju prioritet na pružanje usluga servisa.

 

Ovo piše u postu kojim je otvorena tema na kojoj smo. :thumbup:

 

Procitao sam taj post iz 2009. zanimalo me je stanje sada, da li je i dalje 20% na usluge, i da li postoji i koliki je popust na delove, kao i procena cene velikog servisa ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi post je uvek ažuran. Kada god dođe do neke izmene, to se ispravi u prvom postu da ne bi dolazilo do zabune i različitih informacija. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo pakovanje (ali ne mogu da se setim sadržaja) je bilo sastavni deo svačije opreme u automobilu pre 30-ak godina  :)

 

:thumbsup:  :clap:

Ovo mi je ostalo od caleta, zao mi bilo da bacim

 

Photo0319.jpg
 
Photo0320.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko se inace dobija popust na delove, koliko na uslugu?

Članovi Fiat-Lancia Club Serbia sa važećom članskom karticom i ličnim identifikacionim dokumentom koji izdaje Republika Srbija (ili druga država koju Srbija priznaje), ostvaruju popust na usluge servisa od 20%, imaju pravo na besplatnu dijagnostiku, popust od 50% na pranje i testiranje donetih (već skinutih) benzinskih dizni, kao i povlašćeni tretman prilikom zakazivanja, odnosno imaju prioritet na pružanje usluga servisa.

Ovo piše u postu kojim je otvorena tema na kojoj smo.

Jel ja ako imam mali servis koji je 8000din imam popust od

20posto na celu tu sumu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Navedeni set se moze kupiti u servisu.

pa tako kazite bre :D

 

i dalje nemam informaciju koliko kosta veliki sevis za punto 1.2 8v 2002. Ili je politika kuce da se o cenama ne pise??

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Navedeni set se moze kupiti u servisu.

pa tako kazite bre :D

 

i dalje nemam informaciju koliko kosta veliki sevis za punto 1.2 8v 2002. Ili je politika kuce da se o cenama ne pise??

 

Veliki servis komplet izadje oko 20.000 dinara sa uljem i filterima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novo u ponudi Magneti Marelli Chekstar Servisa ''Goran'':

 

image.jpg

 

image.jpg  image.jpg  image.jpg

 

Originalni alarmi (Fiat Lineaccessori) za Fiat Punto mk.2a i Punto mk.2b, sa daljinskom komandom, kao i za Fiat Grande Punto bez daljinske komande.

Cena sa ugradnjom alarma za Punta mk.2 je 15.500 dinara, a za Grande Punta je 17.500 dinara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, u Subotu sada 07.02.2015. planiram da pogledam jedan Novi fiat bravo na Novom Beogradu, kakva je procedura što se tiče provere stanja auta, da li mora da se zakaže, šta se sve može proveriti(mehanika,da li je havarisan i elektronika) i koliko košta pregled? Inače čitajući postove o vama samo hvale čujem, svaka čast...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je pametnije da kontaktiras servis Goran telefonom i zakazes, br. telefona imas u prvom postu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije obavezno menjati sva cetiri grejaca,vec samo onaj koji je neispravan.Grejac sa zamenom je 2100 dinara po cilindru..

 

 

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, hvala. Koje grejace imate u ponudi i jel je zahtevna operacija zamene, da li bi mogao da dodjem u subotu posto radnim danom ne mogu pre podne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...