Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

Na zalost ne, radio sam do pre par godina. Ali zbog delova sve manje i manje. Javi se mozda nesto uspemo da ti pomognemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Goran je extra drugar i uvek je tu da pomogne

meni je pomogao nekoliko puta i mogu reci samo reci hvale za servis i za Gorana, naravno tu ne izostavljam ni majstore koji rade u servisu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moracu da skoknem do servisa, da vidim sta i kako.

Taman da mi covek pogleda, prednji desni tocak, hoce da lupa nesto!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovanje,

Da li radite novu Cromu i da li imate elektricara koji bi mogao da razbuca suvozacevo sediste i popravi grejac sedista ima prekid cuo sam da moze da se nastavi tj zalemi umesto stavljanja novog

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim na mapi da je servis do autoputa samo mi nije jasno da li se kod vas dolazi direktno sa NS autoputa ili se skrece pre velike krivine na altinu pa onda ulichicama? da li ima neko skretanje sa autoputa iz pravca beograda? pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada dolazis iz pravca NS-a kod `salona` Kia ili Hyndai(nikad da pogledam koji je) skrenes desno, posle 20m prva ulica desno i posle 20m si tu. Servis je sa leve strane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kad ideš iz Beograda, skreneš na poslednjem skretanju sa autoputa pre lakat krivine(kod MBG pumpe), pa malo uzbrdo, pa desno, pa druga desno, pa onda levo pred kraj ulice, servis ti je sa leve strane :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok hvala obojici.

malo vam se razlikuju instrukcije, ali otprilike tu ste negde, najbitnije je da sam shvatio da moram da skrenem na altinu pa ulichicama a da ne moze direktno sa autoputa.

pozdrav i hvala josh jednom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane, da li imas i koja je cena za delove za stilo 1.9 jtd (2003), i to:

termostat?

Prednji diskovi i plocice (ako imas, ko je proizvodjac?)

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diskovi su 2750 po komadu, proivodjac je CAR italija. Plocice 3600 Valeo original. Termostat 4800 Facetov. Mozemo se dogovoriti za popust. Ruke za sve su 4000 din, ako imas karticu 2000. Za delove mozes dobiti 10%-

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok hvala obojici.

malo vam se razlikuju instrukcije, ali otprilike tu ste negde, najbitnije je da sam shvatio da moram da skrenem na altinu pa ulichicama a da ne moze direktno sa autoputa.

pozdrav i hvala josh jednom

Ako ti je komplikovano preko altine, ima resenje:

Ako ides iz pravca bg-a auto-putem, mozes i da skrenes na iskljucenju za Galeniku, odma se okrenes polukruzno i vratis na auto-put ka bg-u i iskljucis se desno kod KIA-e.

Ili, ako nema policije u blizini, napravis nedozvoljeno polukruzno na auto-putu kod iskljucenja za Galeniku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kako je bre komplikovano preko Altine? :)

Uđeš u Altinu, prva desno, druga desno, pravo do kraja, pa levo. Možda sam i pogrešio, GPS me uvek navede kako treba. :D Pošto je mapa Contrastova, sigurno postoji ulica i na www.planplus.rs .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Diskovi su 2750 po komadu, proivodjac je CAR italija. Plocice 3600 Valeo original. Termostat 4800 Facetov. Mozemo se dogovoriti za popust. Ruke za sve su 4000 din, ako imas karticu 2000. Za delove mozes dobiti 10%-

Hvala puno, vidimo se uskoro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane intresuje me cena velikog servisa, svi kaisevi, ulja, filteri?

Nisam cuo za neki kvalitetan servis u NS pa bi mozda dosao kod Vas.

Zaboravih napisati da je servis za Lanciu Lybru 1,9 jtd 2001.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane,

vozim Grande 1.2 presao je 51000 na 40 000 i nesto je radjen servis filtera ulja ....

Posto je auto od decembra kod mene sta bi trebalo da se uradi?

Takodje imam problem jer ventilacija jako slabo duva pretpostavljam da je polen filter mada sam video da je i on zamenjen.

Kada bi eventualno mogao da se zakaze redovan servis i pregled vozila i koliko kesa bi trebalo da spremim posto ga do sada nisam vozio na servis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hteo bih da kupim mareu 1.9 jtd 2003.Zanima da li mogu da dovezem auto u servis na proveru stanja( bilo bi lepo i savet dal da je kupim il ne :wallbash: ), koliko bi to kostalo i da li treba da se zakaze. pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

2003???? Proveri ti to prvo ne Epiru.Nesto mi je malo verovatno da je to godiste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...

Članovi Fiat-Lancia Club Serbia sa važećom članskom karticom i ličnim identifikacionim dokumentom koji izdaje Republika Srbija ( ili druga država koju Srbija priznaje ), ostvaruju popust na usluge servisa od 20%, imaju pravo na besplatnu dijagnostiku, popust od 50% na pranje i testiranje donetih ( već skinutih ) benzinskih dizni, kao i povlašćeni tretman prilikom zakazivanja, odnosno imaju prioritet na pružanje usluga servisa.

Imajući u vidu da ovo izgleda nije bilo dovoljno jasno napisano za neke ljude, onda evo još jednom, jasnije:

Pravo na navedeni popust i pogodnosti imaju JEDINO, SAMO i ISKLJUČIVO članovi Fiat-Lancia Club Serbia sa važećom članskom karticom i ličnim identifikacionim dokumentom koji izdaje Republika Srbija ( ili druga država koju Srbija priznaje ).

Ukoliko je neko uplatio članarinu, a čeka na svoju člansku karticu, sve što treba da uradi je da me nazove, ja ću onda proveriti u spisku i ako je sve ok okrenuću Gorana i najaviti tu osobu. To je do sada bio slučaj samo sa 1 čovekom.

SVAKO ko uplati članarinu dobije na svoj E-mail potvrdu o tome. U tom mail-u dobije i broj telefona. A, Klupski broj se nalazi i javno napisan na Forumu:

Osnovni podaci

Zbog ovoga nije moguće da čovek koji je uplatio članarinu kaže da ne zna Klupski broj telefona.

Svi koji kažu da nemaju karticu Kluba jer je čekaju...moći će da ostvare popust SAMO, JEDINO I ISKLJUČIVO ako ja najavim tu osobu Goranu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro nesho, ko te iznervirao :question:

Bio kod Gorana danas, ljudi odradili sve muski. Sve pohvale za Gorana i ekipu u servisu. :thumbsup:

Natashi posebno hvala za kafu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...