Jump to content
FAS Goran
the_reaper

Najlepši Punto na svetu / ''random'' slike Punta

Recommended Posts

je l to onaj sa hidraulikom?

btw, ne prolazi tehnicki, nema rikverc svetlo...

edit: nije, to je ovaj:

Pq2lsTIA.jpg

Pq2lu4xS.jpg

gx2syzI9.jpg

gx2syMaS.jpg

inače, u pitanju je 1.2 8v :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:yes

onaj prvi pre par meseci:

gx2slN20.jpg

gx2sm0_S.jpg

gx2sm8ui.jpg

gx2smkY0.jpg

gx2smsrr.jpg

gx2smuWA.jpg

@stefan kako unakazili? sta mu fali? mislim vizuelno :lol:

btw i ovaj si hidraulikom je dojajan :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, onaj prvi mi se ne svidja, a pri tom mislim prvenstveno na polozaj tockova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vec ti rekoh, debela koja je uradila spagu, ali ranije je bio bolji, kad mu nije nasamarao ovaj minus ko u sibiru...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kranje neprirodno izgleda kada se Punto spusti do zemlje.

Jos ako posotji drasticna razlika izmedju visine prednjeg i zadnjeg kraja, kao na slici ispod, onda ne mogu verovati da se to moze nekom svideti. Uzmi pogledaj sliku Ferarija ( ili se seti kako izgleda ;) ) iz profila, videces da je priblizno iste visine napred i nazad, i da mu upravo taj sklad daje neodoljivi sarm. Jedino ako ova fotka nije prikaz radova( prvo je spusten prednji, pa treba da se spusti i zadnji).

Pq2p5uZr.jpg

Sto Vili rece, ovaj polozaj isturenih tockova mi nikako ne ide uz Punta. Na Manti, ili tako nekom Mustang wanna be automobilu bi to lezalo, a na "visokom" Puntu, to pravi vizualizaciju ormara ( da se tako izrazim, grdosija na malim nozicama ).

Ima jedan koji izgleda onako djene djene uredu, ali ne dopada mi se to patosiranje, u bukvalnom smislu reci.

Al' ko vole da se vozi i da hebe nisko, samo neka izvoli :thumbup::thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sto Vili rece, ovaj polozaj isturenih tockova mi nikako ne ide uz Punta. Na Manti, ili tako nekom Mustang wanna be automobilu bi to lezalo, a na "visokom" Puntu, to pravi vizualizaciju ormara ( da se tako izrazim, grdosija na malim nozicama ).

Drago mi je sto se slazes sa mnom, samo sto ja nisam uopste mislio na tog o kome ti pricas. Lepo sam rekao "onaj prvi" (misleci pri tom na prvog punta iz prvog posta) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ovo mi deluje kao da ga radio neki tapetar... losh tapetar.

evo sta ja preferiram

gx2vksa9.jpg

gx2vkuFi.jpg

gx2vkx9r.jpg

gx2vkzEA.jpg

gx2vkC8J.jpg

gx2vkEDS.jpg

gx2vkH80.jpg

gx2vkJD9.jpg

gx2vkM7i.jpg

gx2vkOCr.jpg

Edited by Manfred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pq2r2UOJ.jpg

Pq2r33Ni.jpg

Pq2r3bgJ.jpg

Pq2r3dLS.jpg

Pq2r3gg0.jpg

Pq2r3lfi.jpg

Pq2r3nKr.jpg

:unworthy: :unworthy: :unworthy: :unworthy:

poslednji je favorit ;)

@manfred mnogo je kume :p ne volim taj fazon mnogo veliki kotac ali jbg ne mozemo svi da gotivimo isto :D

@stefan da li si stvrano mislio da onaj auto moze onako da se vozi :huh: punto ima ogromne rupe u rubovima i van patosa izgleda kao caplja, bukvalno imam filing da ce da se preturi ako se naslonim :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam dao primer šta bih i kako ja uradio, spolja auto totalno nije moj ukus, samo da se vidi koliko je lik skrckao para i za koliko to sad prodaje...

A sedišta, ako su presvučena pravom kožom, oprostio bih im par nabora tu i tamo.

Što se tiče poslednjih primera, pre bih se složio sa riperovim ukusom oko felni, jotaža (ne ove kliničke varijante) + niskoprofilna guma debelo navučena je mamoheb.

Inače, ne gotivim felne sa 6 krakova, nikako, pogotovo ne na puntu, ali zato ovako nešto:

PqZ1LLi.jpg

PqZ2hb9.jpg

aV10gyNS.jpg

shvatate priču...

obojica ste da liodgovarajuće primere za temu...

Edited by Punto Abarth

Share this post


Link to post
Share on other sites

10J :rolleyes::wub: :wub: :wub:

punto je prilicno prilagodljiv, moze super da izgleda u raznim da kazem fazonima, i sa 17" i sa 14" i sa old school felnom i sa OZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

eng240209_abarthgrandepuntoss.jpg

 

performante, turbo kompresore, filtro aire, kvatro diski, leđeri, alaboracioni... :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ovo ne moze da se vozi ni tamo gde je napravljen a kamoli u srbiji... kako bi dosao na gazelu tako bi ostao bez pola auta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...