Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

10 hours ago, Danilo1 said:
a licenca?
imao i ja spotify 2 nedelje i ugasili mi... 
Nasao sam slicnu aplikaciju "ymusic" - isto kao jutjub ali ucitava samo pesmu (nema video i tako stedi mb) 

Ne znam da li mogu ovde da okacim link da skines premium verziju i onda upalis VPN Bear i prebacis se u Ameriku, napravis nalog i imas neogranicemo sve (sem skidanja pesama). Kada opet posle mesec dana pise da ne mozes da koristis, opet upalis VPN Bear i imas jos mesec dana koriscenja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znam da ima foruma na kojima krekovane stvari i sve sto je ilegalno ne sme da se kaci, a ima i onih koji su offshore i gde sme, pa da ne napravim neku glupost Nesi  

Ovo je program, pre toga obrisati spotify i instalirati ovaj

https://www.file-up.org/3wgkkl8wl0l6

NE OTVARATI GA dok se ne namesti VPN, takodje je bitno da se prebaci u Ameriku

Ovo je apk na play storu

 

ret230.jpg

 

Kada vpn iskopa na Ameriku tada uci na Spotfy, napraviti nalog i kada opet ne bude radio, samo se opet upali vpn i udje na spotify i tako u krug

 

 

Edited by neshaoct
sredio sliku / link

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa od svega navedenog znam samo šta je krek (Axic koristi) i Bear (oni što prave xenon sijalice)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk


Posto Spotify (aplikacija na kojoj postoji sva muzika) ne moze da se instalira u Srbiji, skine se instalacija koja je premium verzija aplikacije.
VPN se koristi kako bi "prebacio" svoj internet na neku drugu zemlju, u ovom slucaju Ameriku i preko njihovog interneta napravio nalog i koristio aplikaciju za dzabe (inace je 5$ mesecno). Kada ukljucis VPN aplikacija misli da si u Americi i imas na koriscenje nekih mesec dana dok VPN ne istekne i vrati te u Srbiju, ponovis proces prebacivanja i sve tako u krug.
Spotify je dobar, jer ima mozda najbolji algoritam za pronalazenje pesama koje bi ti slusao, jer pre pocetka koriscenja odaberes omiljene izvodjace iz bilo kog zanra i on ti prema tome pravi playliste. Slicno je deezeru samo dosta bolje.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni to ide na poslu po ceo dan vec mesecima. OK su, saraju pa nije dosadno. 
Kucaj na YT "Soundeo mixtape" to su jos bolji miksovi koji traju 1-2 sata i ima ih puno. Video koji ide u pozadini je vrhunski.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...