Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

Pozdrav svima, potreban mi je levi stop za fiat stila 1.9 jtdi 5v, polovan ali solidno ocuvan ukoliko je cena fer uzeo bih i desni  koji je za razliku od levog u dosta solidnom stanju ali pre ili kasnije ce morati da se menja . . . Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hteo sam da okacim printskrin ali nesto ne ide preko tt.
Screenshot_2015_02_15_21_37_11.jpg

https://www.kupujemprodajem.com/uniroyal-225-45-r-17-18978211-oglas.htm

Prodaje moj drugar pa ako nekom treba sredicemo cenu. :)

Screenshot_2015_02_15_21_50_26.jpg

Milane kakva i kolika su oštećenja. Kako su se njemu inače pokazale ove gume?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove Blade 17'' ce, kako je krenulo, biti jeftinije od celicnih 15'' :) . Kad se setim da su kostale oko 500 EUR, sa dobrim gumama i jace...

Em su se namnozile, em nesto imam osecaj da se voze dok gume ne ispuste dusu. Pa kad treba istresti pare za neke krstene niskoprofilne 17'' idu u oglase za smesne pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako.Ma pre 2 god. kada sam ja uzeo moje, bile su oko 250e sa dobrim guma, retko se ispod 200 nalazilo, i to su bile bez guma i cepova...Covek je morao da proda svoje alu felne i doda jos para za blade.A ovakve felne ima svaki 2-3 stilo ovde po Beogradu.Sada je doslo vreme da se ove blade ravnaju sa cenom ovih fabrickih 16" icama...Sad covek mora da proda blade i doda jos para da bi kupio neke druge felne... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napomeni 1 paket i kazi da je 40kg, nes me da bude vise od 1250. Pa nek je i 1500.

Znam da sam za 4 celicne sa gumama, plus jos 2 gume, plus ratkapne platio 1440din. I

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lopovi ja poslao pre neki dan sedista majmun napisao tezinu 100kg!Klen!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se kom kuriru cefne, ali brate realno, sedista nisu teska 100kg. Nisu ni 30kg sve komplet ja Mislim... napomeni mu i tezinu kad kuca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam odneo u magacin i nije ih merio selac to je jedna izdrkotina od coveka!

To sigurno zbog grejaca..:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad, ti pozoves jedne, kazu ti koliko je, onaj drugi sto pakuje ima neke druge cene, a onaj treci sto ti donosi opet ima neke trecr cene ... tako je to da aksom i bexom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hteo sam da okacim printskrin ali nesto ne ide preko tt.
Screenshot_2015_02_15_21_37_11.jpg

https://www.kupujemprodajem.com/uniroyal-225-45-r-17-18978211-oglas.htm

Prodaje moj drugar pa ako nekom treba sredicemo cenu. :)

Screenshot_2015_02_15_21_50_26.jpg

Milane kakva i kolika su oštećenja. Kako su se njemu inače pokazale ove gume?

Mislim da su na dve gume izasli bubci sa strane za koje on nije ni znao! Najbolje da ga pozoves pa da pitas. On ih je vozio 170km/h I nije treslo. Kaze da su odlicne ovako. Dve su bez greske tako mi kaze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konsultujem se sa ljudima pa cu videti da lida uzimam ili ne.imam na potvrdu uzeti gume sa montazom i to na sest rata tako da vijam felne i kako stvari stoje icice fabrika dinamik zbog finansija pa ako neko ima ili naleti slobodno nela mi pusti poruku privatnu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razlika u ceni izmedju 16'' i 17'' guma, pogotovo u premium klasi, je prilicna. Mada, moze da se nadje i 225/45/17 u nekoj srednjoj klasi za 11-12 000, premium su dosta skuplje.

Ok recicu onda ovom sto prodaje da ih izmeri i kaze mi koliko je jedna teska pa cu lepo pozvati aks ili postexpres da vidim koliko kosta.

Ako se dobro secam, dok sam se baktao sa 17'' Bladerkama - tezina samo 1 felne je blizu 12kg. Plus guma.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...