Jump to content
FAS Goran
Ostoja-91

Krpljenje branika i farbanje

Recommended Posts

Upitanju je Zastava 10 zadnji branik,desni cosak,ima pukotinu u duzini od oko 7 cm.....treba mi neko ko ce to pedantno da pricvrsti i samo da stavi tufnu....posto hvala bogu da nije pri vrhu nego je na dnu..........u BG-u.........

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja tražim plastičara za moj prednji branik donji deo jedno 20 cm ...

ako neko zna dobrog plastičara ( povoljnog po mogućstvu ) i negde u Bg ( da nije lazarevac, mladenovac )...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam za jedan servis odmah iznad opstine rakovica.prema miljakovcu,ima reklama popravka i krpljenje spojlera i branika,ali ne znam ni cene ni kontakt telefon,ako budem prolazio ovih dana videcu da pokupim neke podatke,pogledajte dal ima nesto na netu,tipa reklama ili oglas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj na Miljakovcu i nije neshto, skup je a ne radi kako treba.

Probajte kod Janka, on je blizu servisa TIM na Vidikovcu, a broj je 064/ 18-44-738

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ovog na miljakovcu video u prolazu,jer mu reklama ogromna,nisam bio niti znam nekog ko je bio,ali ako Manfred kaze da nije nesto a da dere,probajte kod Janka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok hvala, baš idem u sredu u Tim da zamenim vod pumpu, pa ću svratiti i kod Janka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ne dodje do zabune on radi samo krpljenje, a farbanje radi Ivan koji je takodje na pljuvometu od TIM-a

i moras da se najavis da vidis da li je u garazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema zabune, branici su mi jš uvek original plastično crni tako da mi farbanje netreba ...

a neće nikada ni biti farbani, jer 99% (ako Janko dobro odradi posao) idu na presvlačenje folijom ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja sam isao kod toga lika kod TIM-a...trazio mi 70 evra ....svi su se smejali. Ne znam kako sa ostalima ali mene je evidentno hteo da odere kao macku jer je video da se autic sija, pa misli ma ovaj ga i pokriva uvece, nije mu vazno

koliko ce da plati... :whistle::lol:

Nego, cuo sam da ima neki lik u Marickoj ulici da radi...prodje se ona pekara i one dve radnje pa se tu skrene negde desno. Ima li neko iskustva sa njim ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma ja sam isao kod toga lika kod TIM-a...trazio mi 70 evra ....svi su se smejali. Ne znam kako sa ostalima ali mene je evidentno hteo da odere kao macku jer je video da se autic sija, pa misli ma ovaj ga i pokriva uvece, nije mu vazno

koliko ce da plati... :whistle::lol:

Nego, cuo sam da ima neki lik u Marickoj ulici da radi...prodje se ona pekara i one dve radnje pa se tu skrene negde desno. Ima li neko iskustva sa njim ?

mislim da ti je trazio normalno novca za farbanje branika!

to su ti cene kod normalnih autolakirera.(za one koji rade pod sljivom je previse )

tako idu cene

70 evrica branici po komadu.

40-60 krila

120-150 hauba ili krov.

Share this post


Link to post
Share on other sites
...treba mi neko ko ce to pedantno da pricvrsti i samo da stavi tufnu...

Čini mi se da i ne želi da farba ceo branik, već na ''fleku''... :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto rece stilista, realna cena za farbanje branika je 70€ po komadu, sto podrazumeva kvalitetnu pripremu i farbanje. Moze jeftinije samo ako se farba preko farbanog branika koji je bez ostecenja.

Ovi sto farbaju po 20-30€ su zasluzni za urbanu legendu da se fabricki crni branici ne mogu kvalitetno ofarbati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...još jednom...dečko reče da neće da farba ceo branik, već samo ''na fleku''...jer je oštećenje pri dnu... :thumbup:

Farabanje na fleku ne ide više od 20, plafon 30 eura...ali ovde treba dodati za ruke da se oštećenje sredi i da se to pripremi za farbanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako cudno nesho, u trenutku kada sam gledao temu i odgovarao na nju, nije bilo tvog prethodnog posta (od 20:18)!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma ja sam isao kod toga lika kod TIM-a...trazio mi 70 evra ....svi su se smejali. Ne znam kako sa ostalima ali mene je evidentno hteo da odere kao macku jer je video da se autic sija, pa misli ma ovaj ga i pokriva uvece, nije mu vazno

koliko ce da plati... :whistle::lol:

Nego, cuo sam da ima neki lik u Marickoj ulici da radi...prodje se ona pekara i one dve radnje pa se tu skrene negde desno. Ima li neko iskustva sa njim ?

Imam ja iskustva ...to je Goran. Radio mi je dva branika.

Mislim da bi ti zavrsio posao. Vise nije tako pedantan kao pre, posto ima dosta posla. Uslovi mu nisu neki, ali radi dosta novijih automobila. Korektan sa cenama, ume da prekoraci rok.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jel ovo 91 oznacava tvoje godiste?

Da...

Ma ja sam isao kod toga lika kod TIM-a...trazio mi 70 evra ....svi su se smejali. Ne znam kako sa ostalima ali mene je evidentno hteo da odere kao macku jer je video da se autic sija, pa misli ma ovaj ga i pokriva uvece, nije mu vazno

koliko ce da plati... :whistle::lol:

Nego, cuo sam da ima neki lik u Marickoj ulici da radi...prodje se ona pekara i one dve radnje pa se tu skrene negde desno. Ima li neko iskustva sa njim ?

Imam ja iskustva ...to je Goran. Radio mi je dva branika.

Mislim da bi ti zavrsio posao. Vise nije tako pedantan kao pre, posto ima dosta posla. Uslovi mu nisu neki, ali radi dosta novijih automobila. Korektan sa cenama, ume da prekoraci rok.

Imas li njegov broj kojim slucajem...da vidim kada moze da pogleda...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

bio danas kod onog Janka ( što mu je radnja iza Tima), i traži mi 15 eur za popravku napuknuća i onog udubljenja oko maglenke...

nije loša cena, kaže trebaće mu jedno 2-3 sata da završi, ići ću tamo čim se oporavim od zamene vod pumpe ( 60eur)

usput sam pitao u AP koliko je prednji branik za mog punta : 3800 din ( / 93= 41 eur !!!) - što i nije suviše skupo ...

ali nešto mi se čini da su ovi na njemu bolji i da se više isplati krpiti njih... :welcome::welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam koji su AP ali ako su zamenski onda je fabricki kvalitetniji. Sto ne pokusas na otpadima, ovi crni ili ti bez farbe mozda nisu mnogo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima li neko neke svezije informacije i preporuke za dobrog plasticara nego sto su vec navedene u ovoj temi?

trbao bi da zavarim par naprsnuca i jedan otpao cosak na prednjem braniku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledao sam ali iskreno nisam procitao celu temu,ucinilo mi se da radi samo farbanje pa nisam citao.e to bi bilo idealno da na jednom mestu zakrpim i ofarbam.hvala milane :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zimus mi je pukao branik pod onim silnim snegom i ledom... Sta je vas savet da ga krpim i farbam tamo gde se ostetila farba ili da ga u kompltu sredim? Imam majstora koji moze da mi odradi sta hocu ali me interesuje ako vec unapred zna da to nije moguce da se odradi lepo i da ne radim to vec da kupim novi ili sta mi valja ciniti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

LJudi, da li moze neka preporuka za zaista dobrog plasticara i farbara.

 

Naime moram da uradim krilo(blago ulegnuce) i branik kome sa donje strane fali komad...imam jos jedan branik sa koga moze da se isece i ugradi u moj postojeci. Takodje trebalo bi da se "ispegla" branik jer sa dodnje strane ima talase i resetkice su se sa donje strane otkacile.

 

Znaci potreban mi je neko zaista kvalitetan a ne jeftinoca!

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...