Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

http://polovniautomobili.com/tonika06/priceHRK_asc/0/

Oduvek me zanimalo da li neko kupuje na ovom placu, više od pola auta je pokvareno, poplavljeno, havarisano, slike unutrašnjosti su katastrofa, često vidim u opisu auta "auto je u ekstra stanju, motor ne radi", a auto nema gde nije udaren, a mislim da bi skupa iz svih auta sa placa moglo da se izvadi za punu prikolicu blata

1c55357aa416_640x480.jpg6cb2b1560cd2_640x480.jpg

da092c135a45_640x480.jpg

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupuje sigurno, ne bi ih on dovozio da se ne prodaju, on prodaje auto u stanju kako mu stigne nista ne sredjuje, ne pere.

Dolazili su meni neki ljudi iz Sabca po delove i bas sam ih pitao za taj plac i kazu da kod njega najvise kupuju preprodavci i majstori za dalju prodaju.

Mada verujem da su 80% vozila koja dolaze kod nas budu u ovakvom stanju pre slikanja i postavljanja na oglase

Ja ne mogu da nadjem koliko mi se traze dobri, ocuvani volani za Punta i sve kupuju preprodavci

Edited by laki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je realnost izgleda,pa zato ide ona nasao sam dobar auto na placu po preporuci,e taj po preporuci je onako,normalan auto,kao i ovde bolje odrzavan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam svoj auto kupio dok je još na kamionu bio, ali posle poplave u Italiji je ogromna verovatnoća da je po placevima mnogo auta koji su bili u ovakvom stanju :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad narod hoce jeftino -to i dobije! :rolleyes:

A posle neka popravlja na rate!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo odpad Evrope u svakom smislu.

Dule021` koliko treba da se sredi onaj poplavljeni punto.Tu mora ceo enterijer da se zameni.Koja je tu isplativost.1750 evra je auto,dok mu zameni enterijer i ko zna sta jos izace preko 2000.Za te pare,kesh ima registrovan punto to godiste da se uzme kod nas.

KOliko uopste kosta ovakav krs tamo?Par stotina evra?

Sta je sa elektronikom?

HUh,mnogo pitanja.

Ajde DUle021 ,daj nam neke odgovore :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najmanji je problem za enterijer koji kupis za maksimalnih 200 eura nego je problem sa elektronikom gde se vlaga zavukla i tesko ce da izadje.Znam X slucajeva da se namesti jedno a ono krene drugo i onda lik prsne i proda auto jeftino nekom "srecniku" koji misli da je kupio dobar auto a povoljan i onda on nastavlja da se zeza sa elektronikom i tako obicno bude u beskraj sve dok se ne promeni kompletna instalacija a to vec kosta malo vise para tako da je moj savet da zaobidjete takva kola u sirokom luku i uzmete nesto sto je ,ako nista drugo,bar bilo suvo kad je doslo.

Mnogi se tese da se to moze srediti bez menjanja instalacije ali iz iskustva nekih mojih kolega vam kazem da mora da se promeni komplet instalacija a neretko i kompjuter tako da je totalno neisplativo osim ako vam neko pokloni automobil. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav braco po Lybri! :D Treba mi informacija (ako je neko ima)! Kakav je ovaj auto plac u Nisu FRATELLI u ulici: Bulevar Svetog Cara Konstantina bb? Nasao sam jednu solidnu Librezu na tom placu pa ne znam koliko su pouzdani.

Hvala unapred i sve najbolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jurio sam ovih dana po placevima i evo nekih iskustava...

NOVOCOOP kod luke Beograd, ulazim u auto, kad ono, nema rucice za podesavanje volana, kazem vlasniku, a on jao nisam ni video da je polomljena...pitam lika ya drugi kljuc, a on jao slagacu te, ali ima sigurno nego ne znam gde sam ga zaturio...

Plac na vidikovcu ima korektne modele, sa odlicnim gumama i cenama.

Ljuba automobili Pancevo, oprani i ulickani automobili, korektni, ali odnos prema musteriji vlasnika NULA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ima nekog iz Sremske Kamenice na forumu? Trebala bi mi pomoc.Ima jedna Lancia Lybra i ako moze da se pogleda da ne prelazim 800km za džabe.Unapred zahvalan :welcome:

Edited by Woodoo
ime grada

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://polovniautomo...priceHRK_asc/0/

Oduvek me zanimalo da li neko kupuje na ovom placu, više od pola auta je pokvareno, poplavljeno, havarisano, slike unutrašnjosti su katastrofa, često vidim u opisu auta "auto je u ekstra stanju, motor ne radi", a auto nema gde nije udaren, a mislim da bi skupa iz svih auta sa placa moglo da se izvadi za punu prikolicu blata

1c55357aa416_640x480.jpg6cb2b1560cd2_640x480.jpg

da092c135a45_640x480.jpg

Da se nadovezem na tebe!

Nisam neko ko zna ovaj plac ali moram da ti kazem da je ovo varijanta u vidjenom stanju pa ako ti se svidja ti pazaris.

Bolje i ovako nego da ga je neko picanio sredjivao za udaju a da ti nisi video sta uzimas(to je gora varijanta prevare).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam cuo da kod vas u NS ima lepih placeva i lepih vozila na placevima..dvojica mojih ortaka su kupili A4 u NS i prezadovoljni su.

Share this post


Link to post
Share on other sites
evo kako je neko opisao svoja iskustva sa nekim autoplacem http://www.021.rs/No...ackom-putu.html

Jel to onaj plac gde ja planiram da pogledam auto ??? adresa piše novosadski put 184, a ne Bukovički :smoke: Pozz

za Grande najbolju ponudu ima Caruso, dok za HRV ima par ponuđača... :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima taj jedan plac sa (uglavnom) Svabama u Partizanskoj - oni nude mladja vozila sa servisnim knjigama, itd..

AUTO SHOP NS

Novi Sad, Partizanska br. 24

064/11-979-13; 021/633-47-08

Ostali placevi - tuzna tuga: visetruko vracane kilometraze, havarisana vozila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U NOVOCOOP-u sam i ja bio, preko telefona sve super, odlicno stanje auta, sve radi, a kada smo dosli da pogledamo krsina zesca, a lik nije ni izsasao iz onog kontejnera/kancelarije na placu uopste, znaci ja sam otisao da trazim kljuc, prethodno bio na placu 5min i gledao kola, zatim sam mu i vratio kljuc a on ne da nije izasao nego nije ni ustao iz stolice.

Eto to je moje islustvo sa njima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro sam prodao svog starog VW golfa II iz 86" pa sam resio da doplatim nesto i uzmem Fiat Stilo 1,9 jtd. Ljudi sta sam se sve nagledao i koliko sam km presao da nedjem auto da vam ne pricam. Verovatno znate i sami , ako ste i vi imali sl. iskustvo. Ali najvise se cuvajte onih sto prodaju po 1 ili 2 auta. To je moja preporuka.

Prvo ni jedan auto nije presao onoliko koliko je pisalo na tabli . Svi do jednog su imali km ispod 200 000km. A u ECU kilometraza od 270000 pa do neverovatnih 660 000 km????.

Najvise sam se plasio onih vozila sa metalik sivom bojom odnosno prohrom (znate na sta mislim). Na Takvim vozilima nista se pod milim Bogom ne vidi. Ni sta je farbano ni gde ni kako . Imam utisak da to i moje dete od 4 god moze da ofarba a da se nista ne vidi.

E onda jedan moj dobar prijatelj kaze: " pa sto ne nadjes negde nekog ko daje garanciju na vozilo ". GARANCIJU ??? Svi je daju kad pozovete i pitate, ali na legalnost i td... Sta ako crkne nesto na motoru? "Nema sta sve je vec provereno. Samo vozi." Moze li pismena garancija sa pecatom na papiru za motor i menjac? "Ma ja ti kazem sv je ispravno dovedi koga hoces da proveri".

I tako krece igranka bez prestanka .

Sasvim slucajno natrcimo na auto plac " Prvi trag" na auto putu BG -Nis. Na oglasima nadjemo nekoliko vozila koji bi usli na audiciju za kupovinu. GARANCIJA ?. " DA GODINU DANA ILI 15 000 km , na motor i menjac". Pisana ? Na papiru ,overena, pecat itd ..." Naravno ! "

Ovo je vec prijatno iznenadjenje niko nije tako rekao a obisli smo BG, PA, sve do Surcina i Starceva.

Prodavac prijatan sve pokazuje i sve mozete da probate i proverite . Kljucevi rezervni ?" Da Ima svako vozilo". DA proverimo kilometrazu ." Naravno, izvolite , mi to ne diramo prilikom carinjenja. Imate ovde i servisnu dizalicu proveritie sve sto hocete". NEMOGU DA VERUJEM , SVAKA ČAST !!! Gde se vrsi popravka u slucaju reklamacije - garancije? . "FIAT SERVIS GORAN ". Pozovem gazdu i proverim , poznajemo se 25 god. Slobodno uzmi sve sto ti kaze tako je , ako ti se svidja spolja i unutra za motor ne brini kod mene se radi ako nesto iskrsne.

Sad sa sigurnoscu vozim sebe i porodicu u Lanci Lybri 1,9 jtd karavan . Ekstra sam zadovoljan , kvalitet , izgled , CENA !!! Posebno napominjem cenu !

Goranu se puno zahvaljujem isto kao i prodavcu na placu na auto putu kod Bubanj potoka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od Prvog traga veći broj beogradskih placeva nabavljaju vozila, gazda na veliko dovozi iz Italije, samo se treba raspitati kad stižu vozila jer se većina dobrih vozila odmah razuzme.

Moj auto je kupljen na jednom placu u Bgd, a u papirima sam našao fakturu Prvog traga, gde sam video da je ovaj na meni zaradio 100 eura, mada je prva cena bila 500 eura viša.

Što se tiče legalnosti vozila za to ne brini, jer sam išao kod gazde lično sa svojim rođakom koji je sa njim odličan prijatelj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa ovom km stižu kod nas. Cena i km na satu se menjaju po iskrcavanju sa kamiona.

350000.jpg

http://www.pro-car.i...auto&detail=220

Osim volana neizgleda strašno unutra (a nije Dynamic), i obzirom na km Stilo je ljuta mašina.

Edited by ivan.ik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro sam prodao svog starog VW golfa II iz 86" pa sam resio da doplatim nesto i uzmem Fiat Stilo 1,9 jtd. Ljudi sta sam se sve nagledao i koliko sam km presao da nedjem auto da vam ne pricam. Verovatno znate i sami , ako ste i vi imali sl. iskustvo. Ali najvise se cuvajte onih sto prodaju po 1 ili 2 auta. To je moja preporuka.

Prvo ni jedan auto nije presao onoliko koliko je pisalo na tabli . Svi do jednog su imali km ispod 200 000km. A u ECU kilometraza od 270000 pa do neverovatnih 660 000 km????.

Najvise sam se plasio onih vozila sa metalik sivom bojom odnosno prohrom (znate na sta mislim). Na Takvim vozilima nista se pod milim Bogom ne vidi. Ni sta je farbano ni gde ni kako . Imam utisak da to i moje dete od 4 god moze da ofarba a da se nista ne vidi.

E onda jedan moj dobar prijatelj kaze: " pa sto ne nadjes negde nekog ko daje garanciju na vozilo ". GARANCIJU ??? Svi je daju kad pozovete i pitate, ali na legalnost i td... Sta ako crkne nesto na motoru? "Nema sta sve je vec provereno. Samo vozi." Moze li pismena garancija sa pecatom na papiru za motor i menjac? "Ma ja ti kazem sv je ispravno dovedi koga hoces da proveri".

I tako krece igranka bez prestanka .

Sasvim slucajno natrcimo na auto plac " Prvi trag" na auto putu BG -Nis. Na oglasima nadjemo nekoliko vozila koji bi usli na audiciju za kupovinu. GARANCIJA ?. " DA GODINU DANA ILI 15 000 km , na motor i menjac". Pisana ? Na papiru ,overena, pecat itd ..." Naravno ! "

Ovo je vec prijatno iznenadjenje niko nije tako rekao a obisli smo BG, PA, sve do Surcina i Starceva.

Prodavac prijatan sve pokazuje i sve mozete da probate i proverite . Kljucevi rezervni ?" Da Ima svako vozilo". DA proverimo kilometrazu ." Naravno, izvolite , mi to ne diramo prilikom carinjenja. Imate ovde i servisnu dizalicu proveritie sve sto hocete". NEMOGU DA VERUJEM , SVAKA ČAST !!! Gde se vrsi popravka u slucaju reklamacije - garancije? . "FIAT SERVIS GORAN ". Pozovem gazdu i proverim , poznajemo se 25 god. Slobodno uzmi sve sto ti kaze tako je , ako ti se svidja spolja i unutra za motor ne brini kod mene se radi ako nesto iskrsne.

Sad sa sigurnoscu vozim sebe i porodicu u Lanci Lybri 1,9 jtd karavan . Ekstra sam zadovoljan , kvalitet , izgled , CENA !!! Posebno napominjem cenu !

Goranu se puno zahvaljujem isto kao i prodavcu na placu na auto putu kod Bubanj potoka.

Izgleda da sam i ja gledao tu Lybru koju si ti kupio. Cena mi je bila primamljiva, a znam da u prvom tragu ne skidaju kilometražu (pre skoro 2 godine sam gledao neke stiliće, imali su od 170-220000 km, što je i dijagnostika pokazala.

Elem, ta lybra mi se nije svidela, maglenke izlomljene, vozačko sedište razglavljeno, gepek ofucan, alkantra na sedištima obrijana do osnove, iz aviona se vidi da je ukantana biiip (volim i ja da pod rukom osetim sveže obrijanu ili izdepiliranu ribicu :D, ali ovo sa sedištima mi se nije svidelo. Dobro, ne obraćajte previše pažnju na komentare mog ortaka, on je okoreli vagenovac (i to težak slučaj, vozi Gnoja 2 GTi 2.0 16v).

Reče mi Goran da je neko kupio tu lybru, u principu je ok, valjda si jednu viljušku menjao pored velikog servisa.

Evo videa:

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...