Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

A ne znam kakva je to verovatnoca da bude dobro odrzavan ako je odrzavan u zvanicnom servisu

Zamenio ti sam kuci ulje i filtere, otisao ti u servis da zamenis ulje i filtere, u cemu je razlika, u pečatu :)

 

Tamo ti u zvaničnom servisu kad urade mali servis nadju recimo da su ti ramena malo otišla i da valja menjati, a ti kažeš ostavi to, nemam para da menjam.

Oni ti ne promene i ti dalje voziš s njima i tako do sledećeg servisa

 

I, gde smo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako vec dotle idete, desavalo se ljudima da dodju kuci sa servisa, sa starim delovima. Ali ne u gepeku, nego u motoru :) .

I zbog svog interesovanja i kontrole zato volim da pratim sta majstor radi, cast izuzecima. Daleko od toga da sam zanovetalo, ali verovatno nisam ni od onih koje majstori vole - donosim delove koje sam izaberem i kupim, pratim kako rade... Ali to je vec za onu drugu temu :) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma to dole pisanije sa CAPS LOCK slovima  je copy/paste

bez odlaska tamo nema price

 

totti znas li gi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Navodno, u pitanju su auta kupljena nova u Srbiji. Danas sam obisao ovu deltu i malo mi je neobicno sto je dosta ozbiljno ozuljana/izderana bocna stranica vozacevog sjedista sa ovako malo kilometara.

 

gradska voznja, udji izadji 10x dnevno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako me oči dobro služe ramovi tablica su od neke rent a car firme.

Moguće da je auto bio rent a car ali ne mora da znači.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@totti, tako mi i treba kad pisem sa telefona u ono doba noci, da, nije staro sajmiste nego bas kod sajma. 

 

U pitanju je Hertz operativni liznig. Tablica jeste ostecena i vidi se drugaciji zazor maske i lijevog u odnosu na desni far. Tako da je definitivno imala neki kontakt naprijed. Gledao sam nosace hladnjaka i farova nisu vareni, ne mogu u motornom prostoru da primjetim neke zahvate i farbanje. Sve to naravno moze da se sredi, ali u okviru onoga sto ja znam/mogu da vidim nisam primjetio nesto iza branika problematicno. 

 

Meni nekako sjediste bas ne ide sa opstim stanjem auta, necu da grijesim dusu i napravim covjeku negativnu reklamu pa zato i postavih ovde pitanje mozda je neko iskusniji gledao/pratio ovu deltu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li neko iskustva sa Bianco cars placem u Novom Sadu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam bio sa drugarom u Valjevu da pogledamo ovaj Peugeot Partner a za koji je prodavac tvrdio da je auto besprekoran i da ima originalnih 60k km. KAd smo stigli nismo se zadrzali vise od 5 minuta jerr auto je bio lupan i farban je sa svih strana  a kos i krak sa leve strane su takodje radjeni,blatobrani odvrtani,hauba takodje skidana,na desnim kliznim vratima puca git...

Dosao je gazda i pozdravio se sa nama i kad sam mu rekao da je auto lupan  on pokazuje haubu odozdo da je to fabricki a kad sam mu pokazao odvrtane srafove netragom se izgubio.

Zatim smo prosetali po placu i tvrdim da nisam nijedan auto nasao da je u top stanju a cak i Audi TT koji imaju ima zazor haube sa jedne strane  enormno veci u odnosu na onaj s druge strane.

Znaci autoplac DM Valjevo nije za preporuku.                                                

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7391064/peugeot-partner-14-59000km-putnicki  

              

DM_Valjevo.jpg                                         

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao je moj drugar u DM Valjevu Megana Coupe 1.6 pre godinu i nešto. 2001 godište, kao nov na slikama, 90 000km i 3500e.

On je računao da ne može da ne valja za te pare, ali ispostavilo se da itekako može :D
 

Težak krš, motor duva i limarija u raspadu. Kaže da je samo enterijer valjao na kolima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad ne bi mogao da zajebem nekog oko takve stvari da mu uvalim krsinu posle da me grize savest da razmisljam stalno dal nije negde izgunuo sa takvom krsinom, a i automobili nisu za zajebanciju, ipak su neciji zivoti u pitanju, nikad se ne zna sta na takvoj krsini moze da crkne i koliko ga tad kupac gazi da ga “isprobao“ i covek izgubi zivot nedaj boze zbog ne odgovornosti nekog kome je samo novac u interesu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Garaža forumu povela se diskusija oko jednog poznatog placa u Beogradu.
Korisnik je postavio link ka oglasu za BMW 318 D M Sport:
http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7267548/bmw-318-d-m-sport

U pozadini, na fotografijama vidi se jedan, od života odvaljen BMW 328 iX Touring:

 

zza78.png
 
A ona ako pročešljamo njihove oglase nađemo taj auto, sada lepo sređen i našminkan:

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7442792/bmw-328-ix-touring

zza79.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joshi evo i na trecoj slici crnog BMW-a serije 1 bez prednjeg branika, samo sto je on verovatno prodat jer ga nema u ponudi. :)

BMW.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

A iza tog bez branika je jedan sa razbijenom soferkom i krivim desnim "A" stubom. Ili gresim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugar je kod njih uzeo 525xd pre 2 meseca ali je nasao auto u Nemackoj i rekao da mu dovezu bas taj. Auto je bukvalno kao nov, jos mirise na novo. Bili su dosta korektni a vidjam bas dosta BMW-ova ima na okviru tablice njihovu reklamu. Btw i mi smo primetili da su na placu imali par odvaljenih i zapaljenih automobila ali nismo znali da li su samo dovezeni na popravku ili su ih oni uzeli da ih srede pa preprodaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja konkretno stvarno ne mogu da vidim da li je taj karavan sa oglasa baš taj slupani u pozadini.

Mene jedna druga stvar čudi - koliki moron treba da budeš, pa da slikaš kola u ekskluzivnom salonu sa takvim "statistima"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno cudilo bi me da je bilo koji od tih polupanih automobila sa slike otisao negde drugo osim u ruke nekom nesrecniku koji ima 40k za auto... malo sam cinican, ali ima malo istine :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni rade BMW, možda su čak i ovlašćeni. Inače, to je Ostojino, kao i BMW Motorrad iz Čačka. Ko zna čiji je taj slupani auto. Ja sa telefona ne mogu da utvrdim da li je isti.

Ponavljam, samo me čudi ko normalan slika kola u takvom ambijentu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kada se udje u sliku (da ne objasnjavam kako)pise:  by Dejan...ko zna koji je to Dejan ludak slikao......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...