Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pronašao sam ga na ovoj temi... Za razliku od pre 3 godine izgleda da je počeo da sređuje malo automobile ali kada vidim ovo ne ide mi se baš ni da gledam uživo njegovu ponudu.

 

http://polovniautomobili.com/tonika06/priceHRK_asc/0/

Oduvek me zanimalo da li neko kupuje na ovom placu, više od pola auta je pokvareno, poplavljeno, havarisano, slike unutrašnjosti su katastrofa, često vidim u opisu auta "auto je u ekstra stanju, motor ne radi", a auto nema gde nije udaren, a mislim da bi skupa iz svih auta sa placa moglo da se izvadi za punu prikolicu blata

1c55357aa416_640x480.jpg6cb2b1560cd2_640x480.jpg
da092c135a45_640x480.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parkiran u privatnom akvarijumu.  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep je, mada od standardnog emotion-a ima samo navigaciju dodatu a felne su ostavili 16

2009 za te pare je malo mnogo po misljenju ali vidi mozda mogu da spuste malo...

Generalno imaju dobra kola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manje felne, manja investicija u gume. Imam jos jednu opciju koja mi vise odgovara jer hoće da zamene za mog punta... On ima 17 felne ali je god stariji i 1.9 motor.. Mada bi taj motor trebao da bude bolji ako sam dobro čitao forum
http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6988172/fiat-bravo-19-mjet-emotion

 

New_Picture.jpg

Edited by Woodoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja koliko vidim on od Emotion opreme samo felne i nema, sto po meni i nije neki minus...

Sto se Balkana tice u principu su ok.

Ranije sam mislio da se ne bave vracanjem kilometraze, ali mi je jedan njihov zaposleni rekao da rade...

Mozda sam ja lud sto i dalje mislim da postoje ljudi koji prodaju automobile onakve kakvi jesu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvao sam ih danas i lik mi poslao link sa dekra izveštajem... Ista je km i tamo u ima slike sa oznakama oštećenja koja su bila... Samo na haubi se vidi da je skinut bio površinski sloj farbe može veličine kovanice od 5 din... Ostalo su neke sitne tačkice koje se i ne vide... Sad na ovim slikama iz BG a se ništa od toga ne vidi... Tako da je ver malo poliran i sređen.. Za svaku sliku stoji koji je tip oštećenja.. I na par slika npr desno krilo, desna vrata piše improper repair... Na slici se ne vidi oštećenje pa ne znam da l to znači da je radjen limarijski a nije baš najbolje izvuceno... Svakako morao bi da pogledam auto pre daljeg komentarisanja...

A evo i linka...

http://fleetbox.auto-contact.com/T3/177DC90C-26DA-4CE1-B0FC-6F86BB474500/it

Ne mogu screen shot... Pišem s telefona... Slabo šta će da se vidi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek ja mroam da budem party breaker, ali renta-a-car vozilo bih dobro razmotrio, najviše zbog toga što ih često vozim, gledam kolege kako voze i to se pegla uvek koliko može.

 

Jednostavno nikom nije u interesu da ih štedi. Platiš tih par dana tako da možeš da radiš šta hoćeš, sve budu nova kola pa između peglanja i lagane vožnje bude jako mala razlika u potrošnji + uštedimo na vremenu poprilično.

 

Skoro svaki rent-a-car koji sam ja vozio u inostranstvu (ne smem da kažem koji nije mogao toliko) je išao 2 glave, čak i 500L 1.4 na jednoj nizbrdici :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se, izbegao bih rent a car vozila svakako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ima neko iskustva sa balkan bex om... Pojavio se jedan bravo u odličnoj opremi po dobroj ceni pa se razmišljam da ga pogledam.. http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6988764/fiat-bravo-16-mjet-emotion

 

New_Picture.jpg

Ako budeš išao do Balkana, obavezno pogledaj onog plavog Punta Evo Sport, baš me zanima utisak!  :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je auto u dobrom stanju limarski i mehanicki, nema razloga za izbegavanje, jer ovde se makar nadas da znas sta je bilo pre sa istim, nego kad ga kupujes, a ono km kao da ti treba da ga vozis, a ne onaj sto ga je kupio novog za 3-4 puta vecu cifru, pa ga cuvao da ga proda novog za ovoliko puta manje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

Je l' imao mozda neko iskustva sa placem stock-center, na starom sajmistu?

Gledam neku deltu 1.6mjtd.

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7021423/lancia-delta-16jtd-oro-16v-120cv

Navodno, u pitanju su auta kupljena nova u Srbiji. Danas sam obisao ovu deltu i malo mi je neobicno sto je dosta ozbiljno ozuljana/izderana bocna stranica vozacevog sjedista sa ovako malo kilometara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je kupljena nova u Srbiji, mislim da lako mozes da proveris kilometrazu, sta je sve radjeno...

Ovo sve vazi ako je odrzavana u ovlascenom servisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...