Jump to content
FAS Goran
the_reaper

User Manual-i i dijagnosticki podaci za Fiat/Lancia automobile

Recommended Posts

meni treba uputstvo za ovaj auto

LANCIA Thema turbo 2.0 LX

elektricne seme,sklopovi motora, bilo sta!!!

hvala unapred

jel ima sta za mene?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rent a car (Europcar) uputstva koja stoje u kolima (plastificirana) kada iznajmite auto. U ovom slučaju za Punto, Stilo i Multiplu:

http://microsite.europcar.co.uk/research-council/fleet-guide/vehicle-controls-sheets/vcs_fiat4.pdf

Nije loše kada nekom pozajmite auto, da ne morate baš sve da mu objašnjavate... Naravno, čovek mora biti raspoložen da čita (naši ljudi obično nisu, jer uvek sve sami najbolje znaju, po rođenju) i mora znati engleski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,ponovo mala pomoc ako moze,potrebno mi je vozacko a ne servisno uputstvo za punta s 1.1 mk1 1994 godiste,znate ono kao brosura sta znaci neki simbol,lampica...to se pretpostavljam dobija kada se kupe nova kola

Unapred hvala!

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Servisno uputstvo za Lancia Y:

http://199.91.152.29/46gtpg9l52zg/847zpx4zl0xta7c/Lancia+Ypsilon+service+manual+multilanguage.zip

Posto ukoro nameravam da kupim lanciu y 2003. godiste goglajuci nadjoh link za servisno uputstvo....

Ovako, posto se radi o programu, fajl je potrebno otpakovati, gde ce te naci iso fajl, koji uz pomoc demon toolsa mauntujete i nakon toga instalirate program.

Program ima 4 jezika, s time da nema naseg.

Uzivajte....

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko zna da li postoji uputstvo ili program u kome moze da se vidi svaki deo i svaki sraf na odredjenom automobilu gde i kako ide?

Fiat ePER je najbolje sto sam nasao za sad ali znacilo bi nam da pored product code-a za odredjen sraf budu napisane i dimenzije :rolleyes:

Trenutno skidam ToleranceData i Fiat eLEARN pa da vidim sta oni daju. Pored toga vec imam:

- AutoData 3.38

- FIAT ePER 66

- TecDoc 2009-04

- Vivid Workshop Data ATI 10.2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari pomozite. Imam Lanciu Z 2.0 100kw iz 2001 godine. Ima li neko uputstvo za nju ili gde ga mogu naci? Ima dosta stvari koje joj ne rade. Recimo centralna brava i alarm na kljucu i sl. Unapred hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim članovima kluba. Već desetak godina vozim italijane imao sam pet šest fiata mislim na model bravo ali sad prvi put se susrećem sa motorom hgt.

Bio bih zahvalan ako bi me neko od članova uputio na neki sajt gde bi mogao da skinem nešto o tom motoru 147ks. Hteo bi da odradim neke provere sto se tiče zupčastog kajša stanja rolera i španera jer mi se čini da se neki čuje.

Edited by neshaoct
isključi CAPS LOCK na tastaturi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li neko uputstvo za fabricki CD sarzer/player iz Punta HLX? Nesto nece da mi ocitava diskove?Krene pa onda ispise NO DISC ili tako nesto.Cenim da ja tu nesto ne radim kako treba. :wallbash: Ja imam uputsvo za radio, ali nista o tome ''sta ako nece''.

Edited by gile smederevo

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo jedan ispravan link za Elearn za Punto 188

https://rapidshare.com/files/1979147760/eLearn_Workshop_Manual_-_FIAT_Punto_MK3.part1.rar

https://rapidshare.com/files/1581177915/eLearn_Workshop_Manual_-_FIAT_Punto_MK3.part2.rar

Password: manfgenn

Ima li ko za Punta II HGT iz 2001 godine workshop manual sa shemama instalacije?Unapred hvala.

evo post iznad.

Edited by edinko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao ja ali izbrisao kad sam prodao auto, traži na torentima iso file croma elearn, tako se zove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani forumaši , vozači , majstori .Skoro sam kupio polovni Fiat Multipla 2002 1.6 , bez ikakve knjige.Kopao sam po internetu i jedino što sam uspeo da skinem je "user manual" pa da vas pitam.
Ima li ko link i da lije uopšte moguće skinuti sa neta "Fiat Multipla 1998-2005 Service Repair Manual" ,za dž .Ima za pare ali mislim da i tako ne može jer mislim da nismo u tim sistemima
Unapred hvala !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovanje svim forumasima, da li neko zna gde moze da se nabavi, skine literatura za FIAT vozila poput Else win za VW AUDI?

Veliki pozdrav i zahvaljujemo se u napred...

Wagen Trade doo by Ivanović

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba mi manual, radionicka uputstva, seme ili nesto slicno za moju cromu turbo ie 1988god. unapred hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...