Jump to content
FAS Goran
Semi

Presvlačenje auta folijom

Recommended Posts

Pozdrav.

Moze mi neko dati kontakt telefon gde se mogu raspitati za preljepljivanje auto folijom u okolini smedereva sa kvalitetnom folijom

Brojeve telefona saljite na email: sudzuk@alice.de

Unapred hvala

Uradih ceo auto kod autografa iz crne u mat crnu... prezadovoljan sam... toliko ;)

Brate gde je taj auto graf i mozes mi dati broj telefona unapred hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

...vrati koju stranicu unazad nacices choveka po imenu autograf koji je pisao na temi...obrati mu se na pm kao shto sam i ja.... ne bih delio tudje telefone ako me razumes

Share this post


Link to post
Share on other sites

dsc0485r.jpg

dsc0486s.jpg dsc0487i.jpg

kapiram da ste dovoljno videli... nisam slikao od pozadi jer nema potrebe sve se vidi :D

ajd uzdravlje

Share this post


Link to post
Share on other sites

... pa razlika je samo u tvrdoci... za kockasta vozila je perfektno... ja sam ovde na guzove proshao da moze ovako... rekao mi je da postoji mogucnost da se odvoji na prelomu ispod kvake ali nije :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini ako te smaram, reci mi još samo gde je sečena folija, tj gde prestaje folija a počinje lim na vratima, haubi, krilima...

Da li folija zavija ka unutra ili je isečena ravno uz duž, pa recimo spolja i sa zatvorenim vratima mogu da ti čačnem načnem da odlepljujem foliju noktom? (ne pitam zbog čačkanja noktom, nego da ti objasnim šta mislim :harhar: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh.. video bi koliko bi ga volela da zbog istog nemas mesto za parking do 3 ujutru :realmad: bem ti lokal

folija je iz difola , do dushe nisam je sam montirao niti pazario :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

druže, a što se skrivaš iza avatara sa Tipom :question: nestreljamo mi ovde odma one koji imaju švabska kola :whistle: streljamo ih kasnije ako nepređu na italijane :thumbup: pozz :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto vidim da mnoge interesuje kako se lepe folije,gde se nabavljaju,koje se koriste i koja je cena,evo par odgovora:

1.folije na automobile se lepe pomocu fena grejanjem i postepenim odvajanjem od zastitnog silikonskog papira

2.u Beogradu postoji nekoliko firmi koje se bave prodajom,Difol,Korus,Alpha set,Grafotehna itd

3.za postavljanje je dovoljan jedan covek ali bi svakom ko prvi put radi predlozio da nadje bar dva drugara

4.postoje folije koje su namenjene bas za automobile ali se moze raditi i sa obicnim kater folijama poput

Oracal serija 641 ili Avery serija 500.Njih najvise koriste taxisti jer su najjeftinije ali i najnizeg kvaliteta.

Sasvim zadovoljavajuci kvalitet dobijate upotrebom Oracal 751 ili Avery 800.Pored toga postoje i carbon folije

5.Cene folija se krecu od 2,1 do 2,8 eura po kvadratnom metru za osnovni kvalitet a idu i do 12 eura za one malo bolje.

Najskuplja je livena 3D carbon folija cija je trenutna cena oko 50 eura po kvadratnom metru

6. cena lepljenja sa materijalom se krece od 150 do 500 eura za celo vozilo sto zavisi od izbora folije i vozila

Ako nekog interesuje nesto vise neka posalje mail pa cu mu dati detaljnija uputstva.

Iskustvo od preko 600 vozila i mnooooogo bacene folije

Ja sma zainteresovan za cene evo moj email pa mi napisi cene i lokaciju gde se nalazis

Posalji na sudzuk@alice.de

Share this post


Link to post
Share on other sites

druže, a što se skrivaš iza avatara sa Tipom :question: nestreljamo mi ovde odma one koji imaju švabska kola :whistle: streljamo ih kasnije ako nepređu na italijane :thumbup: pozz :welcome:

Ovo je dobro :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

druže, a što se skrivaš iza avatara sa Tipom :question: nestreljamo mi ovde odma one koji imaju švabska kola :whistle: streljamo ih kasnije ako nepređu na italijane :thumbup: pozz :welcome:

prica kaze sledece.. ovo na mom avataru je moj prvi auto koji sam prodao josh 2004te, jbg krajnje mi je bilo zao ali je pod pocheo da mi propada pa sam morao da se obratim braci svabama za vozilo... a i nije bio sedicivalvole tako da ulagati josh 1000e u auto mi je bilo previse...

sve u svemu bolje da stoji njegova slika s obzirom da je ovo fiat lancia klub nego shvabska ;)

dosta offa...

Izvini ako te smaram, reci mi još samo gde je sečena folija, tj gde prestaje folija a počinje lim na vratima, haubi, krilima...

Da li folija zavija ka unutra ili je isečena ravno uz duž, pa recimo spolja i sa zatvorenim vratima mogu da ti čačnem načnem da odlepljujem foliju noktom? (ne pitam zbog čačkanja noktom, nego da ti objasnim šta mislim :harhar: )

nego sta ti mislis?

nisi objasnio :p

Edited by wooksha

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, samo ti uživaj u bilo kojim kolima :thumbup: ja sam se malo zezao vidiš da nismo isključivi po pitanju marke kola, svi su dobrodošli :thumbsup: već je bitnije ovo druženje kroz kuckanje B)

naravno svrati i na skup nekad nedeljom, a nebi bilo loše da predstaviš svoje "švabe" u posebnoj temi ili samo da izneseš neke svoje utiske u delu foruma "ostali automobili" :coffee:

pozz :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel neko probao da presvuče folijom frižider ili neki kućni aparat?

Kapirate ideju, nije ni malo loša...može lepo i da se unovči kao biznis :D

izlepio sam gomilu frizidera ,mikrotalasnih,ves masina,ramova za slike i cega sve ne po kuci cak i kuhinjske elemente

Share this post


Link to post
Share on other sites
:thumbsup: uzo sam malo karbon 3d folije oblepio retrovizore na puntu i na seicentu mada sam na seicentu brave za otvaranje vrata takodje oblepio izbacicu slike danas sutra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci uzmes crnu foliju i od dosadne zene napravis mladu crnkinju?w00t.gif Naravno zaboravis da proseces otvor za usta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sam ja brate i oblepio jer su mi bili izubijani i imalo je svakakve farbe po njima folija je veoma laka za stavljanje jer kad se zagreje je kao neka guma samo mora da ipak bude toplije kad se stavlja tako da preporucujem na prolece da radis il u nekoj toploj garazi od parceta folije koi gang landu kosta 1700 din oblepio sam moje retrovizore bratove retrovizore na seicentu i unutrasnji deo volana na seicentu slikacu da vidis kako je i to ispalo tako da ima folije i da dva puta pogresis inace i izguzvana folija kad se femom zagreje i nalomi se ispravi i bude kao nova tako da se greske lako peglaju da bi lepio treba da vas je dvoica da ti neko greje femom dok ti lepis...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...