Jump to content
FAS Goran
vaskez

Naknadna ugradnja Lambo vrata

Recommended Posts

Imaš u NS dečka koji to jeftinije prodaje isto univerzalno,a mislim da nije baš neka nauka to ni napraviti,ali ja to nikad ne bih radio,zna se na kojim automobilima je to fabrički rađeno,a raditi to aftermarket na neka kola koja za to nisu predviđena je po meni krajnje neukusno,ali naravno svako ima svoj ukus :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

uzgred da dopunim YUgisu zar vam nije dosta kad udarite glavom u ivicu 5-ih vrata nego hocete da povecate sansu za udarac.. pravljenjem lambo vrata

to je po meni ko kad obesni vlasnik peglice okaci oznaku Mercedes 220d na istu...(navika skupljaca sekundarnih sirovina...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@YUgisa and Yugisa

Naravno da je besmisleno, a mozda i glupo i smesno ali mozda i interesantno ugraditi to u tipo, osim mozda ako je totalno sredjen kao ovaj http://www.fiat-lanc...showtopic=54310, al za to treba puno para, a potpuna bi druga bila prica za mercedes clk w209, ili sl, to je samo jos slag na torti od mocnog auta. Takodje bi pre 15 godina i na opel calibri ekstra stajalo!!

A za ribe, pa naravno da je lepo, ali treba opet imati dobru osnovu u vidu auta od 10000+ evra pa samo nadograditi i to, mada sta da kazem sada, da sam u vreme srednje skole, imati tako nesto bi te katapultiralo u glavnog baju u skoli u ocima mnogih klinki realno!! secam se primera 1 lika iz odeljenja koga nijedna nije pogledala, a onda je covek dosao sa novim audi a6 sa kozom,alpinom itd u ono vreme pre 10 godina, (prvi nov model a6 za ono vreme koj sam video u nisu) i odjednom su se lomile koja ce da upadne za vracanje kuci,zamisli poglede klinki od 18 godina kada ga parkira ispred skole.. Al i da imam sada love, zakasnio sam,jer ljudi se mojih godina zene,a nehvataju klinke.. Al nema toga ni u 57,a kamoli u 27 koj ne bi hteo da ima ne lambo doors nego pravi lambo i provoza ga po kraju, ta zelja ne umire bar ne do penzionerskih dana :laughing:

a gusar je tu samo da nesto zeza, a strucan savet od njega ni za lek.

@boki

ne kapiram foru, izgleda nisam gledao taj film,video, sta god da je..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo citam ovaj topic i ne kapiram zasto dosta ljudi pljuje juga i lambo doors, morate priznati da smo se svi kao klinci lozili na to i ja bih bio odusevljen da vidim nekog random lika kako podize lambo vrata na jugu, tipu, stilu, nije bitno, na nekom obicnom parkingu ispred zgrade :D Cak sta vise sam se zaludeo sad i da imam para stavio bih lambo doors na stlia iako ima 5 vrata, bas me briga xD

Samo napred sa lamboooooooo !!!!!!!!!!! A jugisa je auto nase malodsti i detinjstva tako da je sramota pljuvati po njemu, JUGO JE NAS, BRE !!! xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo citam ovaj topic i ne kapiram zasto dosta ljudi pljuje juga i lambo doors, morate priznati da smo se svi kao klinci lozili na to i ja bih bio odusevljen da vidim nekog random lika kako podize lambo vrata na jugu, tipu, stilu

Evo ja ne pljujem lambo, ali moram da ti priznam da se nikada nisam lozio na to, cak ni na mnogo skupljim automobilima. Naprotiv...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi post na forumu, pa jos nova tema... uboo si ga kao sa prs' u d.

A sto ti ne ugradis u tvojega stila?

Edited by sashicus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovoljno mi je sto govorim suvozacima da ne lupaju vratima, sam mi jos fali da im objasnjavam kako da ih otvaraju hahah

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahha :D

Meni ta lambo vrata djeluju jako nesigurno. Ljetos sam gledao neku astru u gradu. Tip otvori vrata, lagani povjetarac, a vrata ko zastava lelujaju.

Naravno tko voli nek izvoli :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde je vise u pitanju promocija pomenutog sajta, nego sama prica o lambo vratima i chip tuningu, al ajd ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...