Jump to content
FAS Goran
Guest 11886

Savet pri kupovini Fiat Stilo

Recommended Posts

Ovu kilometrazu imao pre 4-5god...

Samo uzivo povedi coveka da ga prikaci plati 50e i da ti kaze pravu km ako je ok onda coveka da castis 100e preko ako nije onda dizalicu u ruke pa u glavu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Stilo 1.8 nikako ne može da potroši po gradu 8L benzina.

Naravno, mislim na tipičnu gradsku vožnju... wink.gif

Onu kad pokaže komp. prosečnu brzinu oko 20Km/h...

Čak je i Fiat napisao da Stilo sa tim motorom po gradu potroši 11,5L... :cool

Kod mene na 1.6 16v potrosnja 11.7 i ni da makne. Do danas kada se spustila na 11.6 :D cisto gradska voznja bez preteranog stiskanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo drugari.
 
Prodao sam svoj auto i sada tražim Stila 2005.god, JTD ili MJT...
Tek sam krenuo u potragu pa bi svaki savet dobrodošao.
Konkretno sam video ovo:
 
7105.jpg
http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6601182/fiat-stilo-19-jtd-dynamiq
 
i:
 
7105_1.jpg
http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6061033/fiat-stilo-19-mjet-140ks
 
a može i ovako nešto:
 
7106.jpg
http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6470345/fiat-croma-19-jtd
 
Ali mi cena sumnjivo niska...
Molim za neki savet iskusne članove.
 
Dobro bi došao i uput na nekog iz okoline KV i ČA ko ima dijagnostiku da se sve to lepo proveri.
 
Hvala unapred.

Edited by neshaoct
dodao printscreen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolji mi ej ovaj prvi Stilo, ali se prodavac onako ozbiljno nalupao. Koji crni najjači paket opreme sa plastičnim volanom :wallbash:

 

Croma je ozbiljno lupana. Može slobodno da skloni onaj deo "branici u boji vozila" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lično moj stav je da bih automatik vozio samo u motoru od preko 2500 kubika. I po mogućstvu bih izbegao polovne automatike za svaki slučaj jer može glava od njih ozbiljno da zaboli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto Totti? Automatski menjač kod Fiata za zaobići?

U Cromi obavezno Edited by totti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadnji branik se baš lepo vidi da je kapućino boja, a i prednji mi jednako deluje. Kao da je majstor debelo promašio nijansu.

A za 2800e mora da Croma ima neki prilično ozbiljan problem. Pa loše se kreću 4-4.500e

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala vam ljudi na ekspresnim odgovorima...

 

Ovog u Čačku ću otići da pogledam, blizu mi... Ali mi malo nejasno ono "najviši paket opreme" i "mutifunkcionalni volan" a nigde dugmića na plastičnom volanu...

 

Pa se mislim da nije menjan, i sl...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj sa Cromom, vise ceni GP benzica sa plinom (koji mu je na istom oglasu) 2007 godiste, nego Cromu koja je Mjet i 2006 godiste, eto koliko je dobra i iz kakve poplave je izvucena.

 

Ovaj prvi (2005 god.) je bio ozbiljno udaren napred, moze se prst zavuci izmedju krila i haube sa obe strane auta, ja bih ga obisao, jer sve i da nije bio odvaljen vec malo cuknut, odradjen je traljavo.

Edited by Ivan BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za te pare  odmah trk u Rumu.

Meni je to presmesna cena za takav primerak i opremu.

Naravno kad se vidi uzivo videce se kakav je ali ovako mi deluje skroz korektno jer necemo traziti  sitnice na autu od 2500€.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav ljudi
 
ja sam neaktivan clan ovog foruma oko 3 godine, trenutno imam potrebu da promenim auto i zapao mi za oko stilo...
posto nisam neki strucnjak zamolio bih vas da mi kazete misljenje o ovom primerku

zz605.jpg
http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6402480/fiat-stilo-benzingasnemac

 

 i ako moze neki savet da li se isplati stilo benzinac sa gasom.
 
hvala unapred :)

Edited by neshaoct
dodao printscreen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, kako lep točak taj Stilo ima:

 

zz606.jpg

 

Čudo ga već nisu izlešinarili za felne...

Izgleda mi sa slika da je spušten, što mu dodaje na lepoti...nije to ništa loše, da naglasim da ne pomisliš nešto.

Ja bih to pogledao ako ništa, ono zbog felni. :thumbup:

 

Oko iskustava sa gasom u Stilu, klik ovde:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/17044-ugradnja-autogasa-u-stila-iskustva/

 

Mooožda ja skoknem sutra do njih da ga vidim. Ako ne bude extra pakao napolju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prelepo izgleda. Felne su vrh i rado bih posedovao takve :) a i lepo izgleda bez oznaka na gepek vratima

Ono što je meni zapalo za oko je leva stopka, drugačija je malo od desne, i volan (čini mi se preko telefona svetliji od ostatka enterijera) mada ni to ne mora ništa da znači... u svakom slučaju vredi ga pogledati ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

S Auto ????  Bilo je ranije priča o tom placu i raznoraznim limarskim majstorlucima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bio relativno skoro kod njih. Auti su im prosek. Ima dobrih primeraka a ima i leševa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja opet moram da ponavljam :)

Uzeo sam u SAutu Stila pre tačno 3 godine i ne mogu baš da kažem da su me zeznuli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...