Jump to content
FAS Goran
Guest 11886

Savet pri kupovini Fiat Stilo

Recommended Posts

Jesi li siguran da je 80ks? Mislim da je 80ks jtd, 2002-2004god.

 

Sad sam proverio.jeste 2005.Moguce da je '04 ali prva registracija '05.

 

 

Dante, mnogo su retki ti sa motorom od 80ks na oglasima pa su im i cene jače nego za većinu od 115ks, bar na polovnim automobilima.

Ja sam skoro baš gledao 5v 80ks, bilo je samo 13 oglasa i najniža cena 2550e. Dok ovih 115 ima i ispod 2000. Naravno, leševi :D

 

Evo slucajno sam otvorio oglase i :

 

image.jpg

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6051342/fiat-stilo-jtd

 

1690 nije fixno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi li siguran da je 80ks? Mislim da je 80ks jtd, 2002-2004god.

Sad sam proverio.jeste 2005.Moguce da je '04 ali prva registracija '05.

Dante, mnogo su retki ti sa motorom od 80ks na oglasima pa su im i cene jače nego za većinu od 115ks, bar na polovnim automobilima.

Ja sam skoro baš gledao 5v 80ks, bilo je samo 13 oglasa i najniža cena 2550e. Dok ovih 115 ima i ispod 2000. Naravno, leševi :D

Evo slucajno sam otvorio oglase i :

image.jpg

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6051342/fiat-stilo-jtd

1690 nije fixno :)

Nisam karavane tražio, suzio sam pretragu :) mada to je bilo oko Nove godine, pogledaću baš opet.

Iako sam kupio kola pre jače od god dana i dalje često pogledam oglase i cene Stilica :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam,lepo pise 5v.Nego sam ubacio cisto kad pricamo o raznim cenama ;)


Inace meni su se ti oglasi zgadili dok sam kupovao Stila,polse nisam ni jednom usao da gledam cene za Stila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi voleo ovaj moj da progovori, bas da vidim de mu je ona napirlitana sve isla i sta je radila :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je limarija dobra ubacis novi motor 500e i odradis kvacilo,trapove,turbinu itd i nece te ispast 3000e :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

+mali i veliki servis,potencijalno opruge i amortizeri+termostat+neka dizna+diskovi i kocnice+gume+akumulator,nesto oko alternatora...Izadje 4000 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

+mali i veliki servis,potencijalno opruge i amortizeri+termostat+neka dizna+diskovi i kocnice+gume+akumulator,nesto oko alternatora...Izadje 4000 :D

 

Što me navodi na zaključak da moj Stilo vredi 4000e :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledacu ti ja ako idem ovih dana za Nis, ili ce se javiti neko od kolega iz Nisa . Trezi mu neke bolje slike da ti posalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih ga zaobisao, nije da sad nesto njamke, ali vidi se na slici br. 4 da je bio udaren u prednji desni cosak, zazor je toliki da mozes prst da zavuces izmedju krila i haube, a i far je na toj strani nov, dok je na slici br. 5 (ona snezna) sve ispravno i uredu, znaci pre udesa.

 

Ne mora da znaci da je bilo nesto strasno i glupo je ocekivati da auto star 14 godina nije negde udaren i farban, ali je ne ide da uzmes auto koji je tako lose popravljen - ovo govrim pod uslovom da tu nije sececen pa da je havarija bila mnogo veca. 

 

Evo i P.S. sa oglasa:

 

Untitled.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala za PS oglasa. :)
Sto se tice alufelni, ima  ih samo nisu na slikama koje su u oglasu ali sam dobio neke slike na mail.

Poslao mi je i par slika enterijera i sa slika ne deluje enterijer lose. Ima Kozni MF volan, naslon za ruku i ostalo standardno. Mada mu je dosta enterijer umazan onom crnom gumom da kazem ali kao celina na slici ne deluje lose.

Sto se tice motora, menjaca kvacila i turbine kaze da tu nema nikakvih problema, on je vlasnik 2 godine.

Kao od ulaganja ima jedan stabilizator i jedan spaner. PK kajisa.

Jeste, vidim i ja da je tu nesto radjeno i pomerano, ipak je to kao sto ti kazes 14 godina star auto i tesko da moze da u fabrickom stanju, ali mozda tu nije neka velika havarija vec samo lose namesteno. A moze biti i obrnuto svakako. :)
Zato pitam za misljenje :)
Ako neko uspe da da pogleda ili ga zna, ili pak ga je video negde, bih bih mnogo zahvalan jer jedan pregled uzivo moze da zameni 1000 slika. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ugrabim vreme, danas sutra otici cu da ga pogledam.

Ovako licno mislim da ga ne znam, ali kad vidim coveka uzivo mozda se i setim ;) ne obecavam nista, ali cu da probam da odem da ga vidim ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...