Jump to content
FAS Goran
Guest 11886

Savet pri kupovini Fiat Stilo

Recommended Posts

Jeste Igore al' za taj posao ti treba garaza, magacin, alat, znanje i vreme da sve to rasprodas. Ovo za cene se slazem, sramota je to kol'ko su fiati potcenjeni kod nas, al' sta da se radi, tako je kako je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh ako tako gledas..............

 

Svaki auto je skuplji kad se prodaje u delove ali.............. gde su ruke, mesto za odlaganje svega, gde su oglasi, a da ne pominjem tonu zivaca sa raznim kupcima pa zalbe pa reklamacije pa jos cekas po dve god da izvuces sve pare..................

 

Neka, bolje na gomilu 2500 nego 3500 al za dve god........

 

+ bitna stvar, ako presipas iz supljeg u prazno onda ti i 100€ mnogo znaci


A ako si resio da kupis (kako pominjes za buducnost) auto od 5-6000€, tj doplacujes npr 3500-4000€ onda ce strucno da te bole da li ce stilo otici za 2950 ili 2750 , ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Garažu i prostor imam, e sad što se znanja tiče verovatno bih krenuo da kupusam egr, točkove, diskove, sitnice iz kabine, sedišta i ostalo i onda batalio na polai prodao za 300e nekom otpadu ostatak :D

 

@Janković u pravu si. Najviše bi mi odgovarala kombinacija da deda Totti dobije neku Deltu i da se menjamo. Ne bi mi ni gubitak u ceni Stial smetao ukoliko znam da nema maltretiranja sa ludacima koji dolaze samo da provozaju auto, pa onda se cenkaju za 10e i tako..

Pravo da vam kažem ja se već plašim prodaje Stila. Kakav sam ima da tražim zalog 2000e pre probne vožnje :D


Druga opcija mi je naravno zamena u nekom ovlašćenom servisu za korišćeni automobil. Čak koliko vidim daju i bolje cene od onih koje mogu da se dobiju pri prodaji(mada zato imaju i više cene automboila tako da opet isto izađe).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste Igore al' za taj posao ti treba garaza, magacin, alat, znanje i vreme da sve to rasprodas. Ovo za cene se slazem, sramota je to kol'ko su fiati potcenjeni kod nas, al' sta da se radi, tako je kako je.

 

Dva dana i ceo auto raskupusan. Alat gedore , torexi , ključevi i macola.  Oglasi besplatni.

Dalje bus plus ili bicikla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komsija prodaje Stila 5v jtd, 2001-2002godiste, gume sve 4 za menjanje, celicne felne, servo mu ne radi vec par meseci, napred cukan, zazori nisu kako treba, farovi razliciti, jedan izbledeo drugi nov, 275000na satu...registracija istice za mesec-dva, ceni ga 2000evra (za 1800-1900 ga daje, planira Astru G da uzme) te pare za takvo stanje mu ne bi dao nikada...

Tako i ovaj sa prethodne strane, 2500e moze da ceni, ali preko 2000e ne bih dao...

Edited by Marko-Topola

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj prijatelj prodaje Stila jtd 80 Ks,2005 god.On ga je kupio 2008. sa 70 000 Km.

Cena u oglasu je 2800 (nije fixno) i kaze mi da ga niko ne zove :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igore prihvati te 2000.Nije to ni tako lose.Pitaj Ivana kako je prosao..Nudio mu neku raspalu Corsu kljuc za kljuc :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

veruj mi kao nekome ko prodaje non stop neka sranja po oglasima da za sve po svakoj ceni ima nekoga. Pitanje je sam okoliko mozes da cekas i da se bakces sa raznim degenericima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igore, već termostat možemo da uvaljamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha posle ovog za termostat već razmišljam :D

 

Možda za godinu-dve. Kakvi su ovi kupci zaista nema smisla ni prodavati auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj prijatelj prodaje Stila jtd 80 Ks,2005 god.On ga je kupio 2008. sa 70 000 Km.

Cena u oglasu je 2800 (nije fixno) i kaze mi da ga niko ne zove :D

Jesi li siguran da je 80ks? Mislim da je 80ks jtd, 2002-2004god.

Marko jesi ti kupio auto?

Nisam jos kupio, za mesec-dva, nadam se. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dante, mnogo su retki ti sa motorom od 80ks na oglasima pa su im i cene jače nego za većinu od 115ks, bar na polovnim automobilima.

Ja sam skoro baš gledao 5v 80ks, bilo je samo 13 oglasa i najniža cena 2550e. Dok ovih 115 ima i ispod 2000. Naravno, leševi :D

Edited by majkicbane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na stranu kakve su cene na trzistu i naoglasu pre neki dan sami imao ponudu od 3500€ i naravno rekao ne nego 5500(naravno sprdam se kad vec nije na prodaju), lik posle sat vremena zove i nudi 3700, ja tad kazem 4500€, i posle 5 min kazem da nije na prodaju ni za koju cenu, znaci na keca sam mogao da uzmem 4000€, toliko o tome kako ne moze da se stilo proda preko 3000-3500, pri tim auto nije ni bio na oglasu.

E da pre dve godine kad sam uzimao auto bio je jedan teget-ljubicasti jtd za 1800€ registrovan u voznom stanju, tacno u dan pre dve godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka roba ima svog kupca, uvek bilo i bice!

Kad je neko ozbiljan i trazi auto u dobrom stanju, bez da se cima i kumi sa majstorima taj ce dobar primerak uzeti na jedan, bez cenkanja, uvek je bilo tako. Evo prostog primera, moj drug stavio iz zezanja na oglas svog trovratnog crnog, '03god, ima folije, nema felne, dobar enterijer, dobar od spolja, nije u prvoj boji, drzac motora i zadnji sileni trebaju da se menjaju. Stavio je cenu 3000 ili bese 3100e. Dosao covek sa majstorom,pogledali 5min i nudi prvo 2850 pa 2900e nego ovaj drugar nije hteo da ga proda :)

Kaze covek isao nekoliko puta tamo amo da gleda krsine i setao se dzabe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije da su preko pola sveta dolazili da vide auto. Postavis oglas da opipas teren

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumem to postavljanje oglasa iz zezanja... Bezveze iscimao ljude

Takvih je bar 20% u oglasima. Jbg, besplatni oglasi, a i mnogi ljudi su tako lupili nerealnu cenu i prodali auto. On je nesto kao hteo da uzima e46 ali je u startu znao da za dobrog nema para, a ove lesine od 3-4000e nema potrebe ni razmatrati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...