Jump to content
FAS Goran
boki

Pneumatici...letnji, zimski, iskustva

Recommended Posts

Da li neko ima iskustva sa Matador Snow Sibir MP54 gumama? U dimenziji 175 65 R15 za GP u BiH kostaju 40 eura/kom i u konkurenciji kineskih i turskih brendova djeluju najozbiljnije (Continental stoji iza Matadora). 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko li pravi ove Apollo gume tj ko li je vlasnik.

 

Sjediste im je u Indiji, a nekada su saradjivali sa Pirelijem. Ne znam da li je to i dalje aktuelno.

Edited by Elra

Share this post


Link to post
Share on other sites

NASA

Ako je tako, onda mora da su dobre. :D

 

 

Ko li pravi ove Apollo gume tj ko li je vlasnik.

 

Sjediste im je u Indiji, a nekada su saradjivali sa Pirelijem. Ne znam da li je to i dalje aktuelno.

 

Hvala. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko li pravi ove Apollo gume tj ko li je vlasnik.

 

http://www.apollovredestein.com/about-apollo-vredestein/apollo-vredestein-bv

 

 Apollo je  vlasnik Vredestein-a i u Madjarskoj prave veliku fabriku. Izvorno su indijska fabrika.

Edited by Elra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam u nekoj menjazi felnama Nanakang TourSport 611. Doduse na kratko vreme, pa i ako se dobro secam imena jer su odmah otisle u oglase i posle njih sam odmah kupio gume :) .

Moje iskustvo sa njima je no-no, doduse eto za taj drugi model. Plasticne, tvrde, neudobne...

A koji god test da sam gledao, njihovi modeli su na samom dnu, uvek u oci upadaju losi rezultati na mokrom. Uvek bih se pre opredelio bar za neki mid-range poznatiji brand.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

E hvala na informaciji,ovo sam prevashodno pitao zato sto sam nasao 205 55 16 letnja za 3800 po gumi,nove naravno,a kontam da ce biti sigurno bolje nego ove zimske koje su trenutno na autu iz 2005 god,a i moja voznja je 90% grad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam za ove novije modele da nesto nisu napredovali, koliko sam pratio testove, upitno...

Mada i cena ti dovoljno govori, 30 EUR za nove 16''. Iole krstena guma u toj dimenziji je od 60 EUR.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nankang se uzima samo zato sto imaju sulude profile /35 i cak /30...npr 205/35 r18, 225/30 r18 itd, 205/35 r16

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde vi nalazite te jeftine Nankang? Ja sam cuo da imaju neki poluslik pa sam razmisljao da ga uzmem, ali ja sto sam nasao po netu cene, bas su izuvanje. Cak i standardni modeli guma su cenovno tipa 5-10e jeftiniji samo od guma ko sto su Michelin, Continental... :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nankang se uzima samo zato sto imaju sulude profile /35 i cak /30...npr 205/35 r18, 225/30 r18 itd, 205/35 r16

Razumem te ja,ali 3800 koliko je ona nova kosta neka polovna guma,a ipak novo je novo,i morala bi da bude bolja od mojih 10 god starih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega gledao u ap sport ove nankang i imaju neku akciju od 40% popusta. Da l ciste zalihu ili sta, cene su im smesne. Za dinju i njegovu voznju su odlicne. Iole dobra polovna guma je oko 30e za kom skoro pa kolko je ova nova nankang. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde vi nalazite te jeftine Nankang?

Ne pada mi na pamet da nalazim, ali znam gde ima :) :

 

http://www.ap-sport.rs/prodavnica/index.php?dispatch=categories.view&category_id=695&subcats=Y&features_hash=V52

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ih mozda bas na moja kola i za moju voznju ne bih montirao, ali zasto da ne, nije to bas neki kinez, protekt ili tako nesto...A mozda bih i nove stavio
Kazem ono za profil gore zato sto michelin, conti, pirelli i ostale gume sa tim profilom verovatno kostaju i duplo nego nankang, zato ih dosta uzimaju samo zbog tog faktora izgleda

 

Ps - a imaju i lepu saru
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ja vozim,ima da traju 100 godina a sara se i meni svidja :-) ...zovem sad da vidim ima li ih na stanju...

Prc,ostala samo 1...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rece i bio si u pravu :-)

Meni u sustini nije hitno da kupim gume,tako da cekam dok opet ne naleti nesto povoljno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...