Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

All4car_layout_01D_02.jpg

Auto muzika (cd, mp3, usb, bluetooth playeri, zvučnici, wooferi, pojačala), auto alarmi, GPS navigacija, sigurnosni dodaci, handsfree uređaji, xennon svetla, vrhunski akumulatori... uz iskusan i profesionalan servis i savete, ugradnja će vam biti pravo zadovoljstvo!

Od robnih marki koje možete naći kod nas, zastupljeni su vrhunski standardni proizvođači kao i dosta, široj javnosti manje poznatih, profesionalnih brendova. Neki od njih su:

- Audio program: Magnat, Hertz, Sony, Pioneer, Blaupunkt, Kenwood, Audiovox, JVC, Panasonic

Vitez je zvanična maloprodaja audio opreme Magnat

vitez-naslovna-575px-4.jpg

vitez-naslovna-575px-23.jpg

- GPS navigacije: Blueberry, Bear, Becker i XDrive

- Handsfree: Bury, Yada, Parrot, Jabra, Avantalk

Bury_original.jpg

- Alarmi: META, MED, Cobra, GSM alarm

all4car_meta_fabricki_punto_alarm.jpg

- Akumulatori: EXIDE

exide.jpg

- i još : Ditz - Regent - Boss - Delphi - Digital Dinamic...

Kompletnu ponudu možete videti OVDE

SERVIS I UGRADNJA

Imati čak i najbolji uređaj, bez odgovarajuće ugradnje i kvalitetnih kablova je često bacanje novca i izvor problema i frustracije.

Naš iskusni tim će vam besplatno dati savet prilikom kupovine, u zavisnosti od budžeta, vaših želja, ali i tehničkih karakteristika vozila - da bi ste na kraju imali maksimalan efekat uz realne troškove i garanciju.

Dođite i uverite se i sami, zašto iz cele Srbije pravi poznavaoci dolaze u Batajnicu.

tel/faks: 011/8486-820

mob 065/8486-820

Batajnica, Novosadska 51

Beograd, Srbija

Sajt: Vitez.rs

---------------------------------------------

Članovi Fiat-Lancia Club Serbia sa važećom članskom karticom i ličnim identifikacionim dokumentom koji izdaje Republika Srbija ( ili druga država koju Srbija priznaje ), ostvaruju sledeće popuste:

- Magnat audio oprema: 15%

- Hertz: 10%

- GPS navigacije: 5%

- Auto alarmi, CB: 10% (sve cene navedene na sajtu su sa ugradnjom)

- Parking senzori: 10%

- Handsfree uređaji: 5%

- Xenon svetla: 10%

- Multimedija Caska: 5%

- Audio plejeri: besplatna ugradnja

- Exide akumulatori: 5%

Kompletnu ponudu možete videti OVDE

Popust ne postoji na dve grupe artikala: radio blende i opremu za muziku (konektori, RCA kablovi, kondezatori, adapteri, kablovski set za pojačalo)

Za artikle koji su na akcijskoj prodaji ne odobrava se gore naveden popust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci i komsije iz "Bataye" su tu! hehe, ovi su mi za daljinsko zakljucavanje (original Bubanj potok (modul + 2 daljinca) inace jenda od usluga koja se ne nalazi na sajtu) trazili 55 evra :thumbdown: a na bubnju 20 evra :) skupa ugradnja al' je zato kvalitet :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bio pre neki dan da mi ugrade alarm , momci brzi, pedantni , dobih popust i pice a oteh i tortu, ali najbitnije je alarm radi fenomenalno i jevtino ga dobih( nije kinesko djubre sa bubnja), i bez shale ko se odluci za ugradnju alarma ili muzike ,toplo ih preporuchujem ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve pohvale naruceni Exide premium akumulator sam imao u rukama tacno 24h nakon jednostavnog dvominutnog telefonskog razgovora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko bi kostala ugradnja alarma i prebacivanje postojeceg centralnog zakljucavanja na taj novougradjeni alarm u Lybru?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Namjerno sam pitao javno jer, koliko sam mogao procitati, problem sa daljinskim na kljucu je dosta cest pa bi vjerovatno bilo zanimljivo i drugima. Ako ne odgovore do ponedeljka zvat cu ih na telefon i prenijeti odgovor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ugradnja alarma (nije kinez) koji reaguje na otvaranje vrata, haube i gepeka i sa daljinskim otkljucavanjem vrata preko postojeceg modula - 120 EUR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ja znam, ni Dacha ni Zoki nisu registrovani na forum, tako da mozes slobodno odmah da ih zvrcnes ...

Da, tema je ostala otvorena samo za utiske, ali ne i za pitanja jer nema ko na njih da odgovori. Mora telefonom...što si ti već uradio :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu da pohvalim vlasnika, uslugu i brzinu. Uzimao sam ranije muziku i sad ponovo muziku i dogovorio sam se za alarm, automatko paljenje/gašenje svetala i ksenone. Ono što mi se sviđa je što lepo kaže kada ga pitaš najbolje za odnos cena/kvalitet, najeftinije i najkvalitetnije.

Preporuka od mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je sve ovo narode, a ni BG nije preko sveta, al ipak ima li neko preporuku za ovu vrstu opreme malo južnije, oko Aleksinca, tačnije KŠ, NI, treba ipak zapucati do BG, a razume se nije samo jedna muka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

--- Novo --- Novo --- Novo ---

World-Class Car Audio

jbl_visual_caraudio3.jpg

---------------------------------

CompanyInformation.jpg

---------------------------------

vitez-naslovna-575px-39.jpg

---------------------------------

osram.jpg

---------------------------------

vitez-naslovna-575px-53.jpg

---------------------------------

--- Novo --- Novo --- Novo ---

Share this post


Link to post
Share on other sites

...tema je ostala otvorena samo za utiske, ali ne i za pitanja jer nema ko na njih da odgovori. Mora telefonom... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh da sam pročitao ovu temu ranije... Danas sam ga namučio sa Bear modulom sa alarmom koji sam ja kupio (onaj u plavoj kutiji) jer sam htio samo zaključavanje bez alarma, a samo ta varijanta trenutno ima slajder daljinac. Sve u svemu Dalibor je odradio posao vrhunski i vidi se da zna svoj posao tako da od mene ima sve preporuke. Spojio mi je da na zaključavanje zablinkaju migavci dok smo za blinkanje migavaca prilikom otključavanja morali napraviti kompromis jer glupavi modul ima rearming sistem da se sam zaključava nakon 30 sekundi, a tom prilikom bi i migavci zablinkali u toku vožnje što je glupo.

Inače trenutno ima neke module za daljinsko zaključavanje za 40€ sa ugradnjom zato sam i počeo ovu poruku onom rečenicom :)

P.S. Izbjegavajte plavi Bear ako želite samo zaključavanje/otključavanje bez alarma.

Edited by Nidzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još jedna pohvala za Daču "Viteza" . Danas mi je razvukao kablove za zadnje zvučnike i fabrički vufer i ugradio iste. Svaka čast. :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...