Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
neshaoct

Zaposlenje u Fiat Automobili Srbija

Recommended Posts

Radi se o punom radnom vremenu i stalnom zaposlenju u Fiatu.

:thumbsup:

fas.jpg

Communications Department – Product PR Manager

Candidate Profile

Main responsibilities:

• Writing press releases related to marketing and other product PR activities

• Adapting globally developed press releases

• Updating and advancing product PR facebook fan page

• Managing PR agency relations

• Developing local product PR website (in line with global guidelines)

• Raising awareness of the vast product range

• Positioning our products based on the globally developed guidelines

• Cooperating with marketing and sales departments to make the optimal use of all PR opportunities

• Creating opportunities to re-affirm Punto Classic as the most desirable car on the local market

• Coordinating PR activities with authorized dealer network of Fiat Automobili Srbija

• Organizing and coordinating test drives for media representatives

• Creating and maintaining good relations with the media

• Working with local and regional organizations that give awards for different categories in automotive sector

Requirements:

• University degree (journalism or a related field)

• Excellent written and spoken knowledge of English language

• Excellent computer and Internet-assisted research skills

Preferential profile:

• Oriented to team work

• Goal-driven and flexible

• Excellent writing skills

• Excellent social skills

• Performs well under pressure and tight deadlines

• Good organizational skills

--------------------------------------------------------------

Vaše aplikacije šaljite na Email:

bojan.rakonjac@fiat.com

U subjectu napišite da aplicirate preko objave koju ste videli na FLCS Forumu. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glavne odgovornosti:

• Pisanje saopštenja za javnost u vezi sa marketingom i druge aktivnosti PR-proizvoda

• Prilagođavanje globalno razvijenih saopštenja za javnost

• Ažuriranje i unapređenje proizvoda NR Facebook Fan Page

• Upravljanje odnosima PR agencija

• Razvoj lokalnih proizvoda NR sajt (u skladu sa globalnim smernicama)

• Podizanje svesti o ogromnom proizvoda

• Pozicioniranje proizvoda na bazi globalno razvijene smernice

• Saradnja sa marketing i prodajnih odeljenja da bi optimalno korišćenje svih mogućnosti PR

• Stvaranje mogućnosti da se ponovo afirmiše kao Punto Classic najpoželjniji automobil na domaćem tržištu

• Koordinacija PR aktivnosti sa ovlašćenim dilerska mreža u FIAT automobili Srbija

• Organizovanje i koordinacija test vožnje za predstavnike medija

• Kreiranje i održavanje dobrih odnosa sa medijima

• Rad sa lokalnim i regionalnim organizacijama koje daju nagrade za različite kategorije u automobilskom sektoru

Zahtevi:

• VSS (novinarstvo ili srodnoj oblasti)

• Odlično znanje pisanog i govornog jezika na engleskom

• Odlično računara i interneta uz pomoć istraživačkih veština

Preferencijalni profil:

• orijentisana na timski rad

• Cilj pogon i fleksibilan

• Odlične veštine pisanja

• Odlično društvene veštine

• Obavlja i pod pritiskom i kratkim rokovima

• Dobre organizacione sposobnosti

eve i malo prevoda zbog snalazenja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ti na prevodu...mada, namerno je napisano sve na engleskom jer jedan od neophodnih uslova je:

• Excellent written and spoken knowledge of English language

:thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^sto mene mnogo nervira jer zivimo u Srbiji. Nevezano za ovaj oglas, govorim uopsteno.

Tekst moze svako da prevede i da napise u cv da odlicno govori engleski. Ako te pozovu na razgovor da se vrlo lako provaliti jer znas ili ne :thumbup:

edit: bilo bi lepo kada bi posao dobio neko sa foruma :thumbsup:

Edited by MilanLaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

konkurisao je moj burazer kod njih za posao Dizajnera (3D modeliranje u sotverskim paketima) i naravno plata socijala najgora a na razgovor ga nisu ni pozvali :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, javljam se kao predstavnik Fiat automobila Srbija.

Na pitanje da li je kasno - nije kasno, oglas je aktuelan, s' obzirom da je pozicija još uvek otvorena.

Takođe, sem apliciranja preko ovog foruma (i Infostud-a), možete se prijaviti i putem web sajta Fiat automobila Srbija, putem adrese http://www.fiatsrbija.rs/kontakt/zaposlenje.html

konkurisao je moj burazer kod njih za posao Dizajnera (3D modeliranje u sotverskim paketima) i naravno plata socijala najgora a na razgovor ga nisu ni pozvali :wallbash:

Proces selekcije i zapošljavanja podrazumeva više koraka i s' obzirom na veliki broj prijava koje primimo, nismo u stanju da svakog kandidata kontaktiramo lično, već samo one kandidate koji zadovolje uslove zovemo u naš proces selekcije.

U svakom slučaju, hvala Vam na interesovanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Par postova je ovde:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=48425

Ako imate neko pitanje oko konkretne ponude za zaposlenje u FAS-u, postavite ga ovde.

Ako ne...opšta iskustva oko zaposlenja u Srbiji ćete nastaviti da pišete u toj novoj temi (gornji link). :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sva otvorena radna mesta možete videti na adresi:

http://www.fiatsrbija.rs/kontakt/zaposlenje.html

pa izaberite "Find Jobs/Pretražite slobodna radna mesta". Ukoliko nema odgovarajuće pozicije za vas, možete ići na "General Aplication", popuniti generalnu prijavu za radno mesto i u slučaju otvaranja pozicije koja odgovara vašim sposobnostima/znanjima, bićete kontaktirani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko u FAS-u ima saobraćajnih inženjera i koliko često se zapošljavaju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imamo zaposlenih saobraćajnih inženjera trenutno (tačnim brojem ne raspolažem), ali nemamo otvorenih radnih mesta. Znam da vam nisam mnogo pomogao sa ovim odgovorom, ali generalno - da, imamo zaposlene saobraćajne inženjere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na odgovoru. Drago mi je da ima zaposlenih kolega kod vas, a svoj CV ću Vam svakako poslati. Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi, zavrsio sam gimnaziju,i na dodeli diploma dolazi osoba iz fiat-a i nudi pos'o. nista konkretno nije rekla. a takodje i nije bas objasnjeno, niti ovde, niti na fiat-ovom sajtu, koji posao bih ja mogao da radim? sto je najgore, nema nigde nekog kontakt telefona...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek možeš da se prijaviš za razgovor pa da vidiš o čemu se konkretno radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, javljam se kao predstavnik Fiat automobila Srbija.

Na pitanje da li je kasno - nije kasno, oglas je aktuelan, s' obzirom da je pozicija još uvek otvorena.

Takođe, sem apliciranja preko ovog foruma (i Infostud-a), možete se prijaviti i putem web sajta Fiat automobila Srbija, putem adrese http://www.fiatsrbija.rs/kontakt/zaposlenje.html

konkurisao je moj burazer kod njih za posao Dizajnera (3D modeliranje u sotverskim paketima) i naravno plata socijala najgora a na razgovor ga nisu ni pozvali :wallbash:

Proces selekcije i zapošljavanja podrazumeva više koraka i s' obzirom na veliki broj prijava koje primimo, nismo u stanju da svakog kandidata kontaktiramo lično, već samo one kandidate koji zadovolje uslove zovemo u naš proces selekcije.

U svakom slučaju, hvala Vam na interesovanju.

Pozdrav svima. Bio sam na testiranju prvog Juna, za rad u proizvodnji. Toga dana samnom je bilo devetoro ljudi, a sa njih četvoro sam u kontaktu i niti meni, niti ostalima sa kojima komuniciram niko se nije javio(za preoostale iz grupe ne znam). Da li to znači, da,ako, posle toliko dugog perioda ne dobije se bilo kakav odgovor, da nismo primljeni,ili pak...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo,

Kao što ste i primetili, na osnovu teksta koji ste quote-ovali, ne javljamo svim kandidatima da li su prošli testiranje, iz 2 konkretna razloga (koja nas ne pravdaju, ali će ti donekle objasniti situaciju):

- prvi razlog je već naveden (u qoute-u)- zbog velikog broj ljudi koje testiramo za sada nismo u mogućnosti da javimo svima koji ne prođu testiranje;

- drugi razlog je taj što u jednom trenutku zapošljavamo samo za neka radna mesta, na osnovu naših planova zapošljavanja, dok neko na osnovu testiranja može biti pogodan za neku drugu poziciju (za koju ćemo u budućnosti imati otvorenih radnih mesta). Takvom kandidatu ne možemo javiti da nije prošao, ako nam odgovara za drugu poziciju, za koju bi dobio poziv u neko dogledno vreme.

Hvala Vam na interesovanju,

Srdačan pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslao sam onu prijavu sto su mi da lipre dva i po meseca,i jos nisam dobio bilo kakav odgovor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imajući u vidu da radno mesto zbog kojeg je tema otvorena odavno više nije aktuelno, tema se zaključava. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...